Premiera Amazon Kindle Fire 10,1″ w Q3 2012? | Tabletowo.pl

Premiera Amazon Kindle Fire 10,1″ w Q3 2012?

Dołącz do dyskusji 0
20120520-114749.jpg

O planach wprowadzenia na rynek przez Amazon tabletu z ekranem o przekątnej 10,1″ słyszymy nie od dziś, więc napływające kolejne informacje w tej sprawie nie są dla nas żadnym zaskoczeniem. Wciąż jednak nie wiadomo na ile te wieści są prawdziwe… Choć wiele wskazuje na to, że faktycznie są. Według Digitimes 10,1-calowy tablet Amazonu zadebiutuje w trzecim kwartale 2012 roku, a nie – jak wcześniej spekulowano – w drugim.

Ale to nie koniec informacji dotyczących tabletów Amazonu. Od dłuższego czasu mówiło się, że gigant planuje wypuszczenie nawet trzech urządzeń tego typu: 7″ drugiej generacji (pewnie w okolicy rocznicy premiery Kindle Fire), 10,1” (teraz wiemy, że w Q3) oraz 8,9″. Jak donoszą redaktorzy wspomnianego serwisu, ten ostatni miał zostać rzekomo anulowany i najprawdopodobniej nie doczekamy się jego rynkowej premiery.

Trzeba jednak pamiętać, jak to w przypadku wszelkich plotek bywa, że powyższe informacje mogą się okazać całkowicie wyssane z palca. Choć, jak zapewne wiecie, w każdej nieoficjalnej wiadomości jest ziarenko prawdy. Tym razem może nim być fakt, iż Amazon faktycznie pracuje nad kolejnymi tabletami.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona