Fot. media.wec24.pl

Predator Burger – tego jeszcze nie było!

Firma Acer, do której należy marka produktów gamingowych Predator, nawiązała współpracę z siecią restauracji Zdrowa Krowa. W efekcie powstał Predator Burger. Prawdziwi gracze muszą go spróbować! ;)

Jaki jest Predator Burger?

Na rynku mamy już gamingowe laptopy, słuchawki, klawiatury, ostatnio pojawił się nawet smartwatch przeznaczony dla graczy, ale gamingowego burgera jeszcze nie było. Predator Burger to dość solidna dawka pożywienia, składająca się ze 180 gramów wołowiny, bekonu, sera gorgonzola, sera cheddar, krążków cebulowych, sosu aioli, karbowanej sałaty, pomidora, czerwonej cebuli i papryki jalapeno.

Wyjątkowy jest w nim również sos, bowiem został stworzony na bazie PredatorShot, czyli pierwszego napoju energetycznego dla graczy. Cena innowacyjnej kanapki została ustalona na 36 złotych.

Intensywna rozgrywka może wyczerpać – nawet najbardziej zaprawionych w bojach graczy. W odzyskaniu sił po wielu godzinach spędzonych przed komputerem z pewnością pomogą pożywny burger i dostarczający energii napój. Wiemy o tym dobrze, bo sami jesteśmy wielkimi miłośnikami gier i doskonale znamy gamerskie zmęczenie.Jeremi Rybak, Country Marketing Manager Acer Polska

Gdzie można go zjeść?

Burgera można kupić już teraz we wszystkich restauracjach Zdrowa Krowa, które znajdują się w Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Opolu, Rybniku, Warszawie i Wrocławiu. Istnieje też możliwość zamówienia przy wykorzystaniu aplikacji, takich jak: Pyszne.pl, Glovo i Uber Eats.

Jak na produkt dla graczy przystało, nie zabraknie specjalnie zaprojektowanego opakowania, a cały zestaw będzie wzbogacony o cztery puszki napoju energetycznego PredatorShot. Dodatkowo do każdego zamówienia klienci otrzymają kupon rabatowy do Media Expert, pozwalający na zakup gamingowego laptopa Predator Triton 300 aż o 500 złotych taniej!

Co ważne, Predator Burger zostanie w menu restauracji na dłużej i ma być w niej dostępny nawet po zakończeniu współpracy z Acerem. Jeśli szukacie nowych smaków, nowa gamingowa kanapka może okazać się ciekawym doświadczeniem ;)