Prawie połowa iPadów została zaktualizowana do iOS 6 | Tabletowo.pl

Prawie połowa iPadów została zaktualizowana do iOS 6

Dołącz do dyskusji 0

Podczas gdy Androida 4.1 Jelly Bean znajdziemy na 1,8%, a 4.0 Ice Cream Sandwich na 23,7% urządzeń, obecnością najnowszej odsłony systemu iOS 6 na pokładzie może pochwalić się aż 45% tabletów iPad. Jest to nieprawdopodobnie szybkie przyjęcie aktualizacji, która została wydana 19 września bieżącego roku. W dwa tygodnie iOS 6 dokonał tego, czego Androidowi 4.1 Jelly Bean nie udało się przez cztery miesiące.

iOS 6, oprócz na wielu milionach iPadów, zadomowił się na 60% smartfonów Apple iPhone i 39% odtwarzaczy iPod touch. Dane zostały zebrane przez mobilną sieć reklamową Chitika Ad i dotyczą okresu pomiędzy osiemnastym września a pierwszym października. Od ich publikacji minęły trzy dni, przez które iOS 6 mógł zostać zainstalowany na kolejnych kilkunastu lub kilkudziesięciu tysiącach urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka.

Jeżeli na swoim iPadzie 2 lub nowym iPadzie jeszcze nie zainstalowaliście iOS 6, zróbcie to teraz. Najważniejszymi nowościami, które pojawiły się w aktualizacji, są integracja z portalem społecznościowym Facebook, udoskonalona przeglądarka internetowa Safari, wirtualna asystentka głosowa Siri, nowe, kontrowersyjne mapy, możliwość wyciszenia powiadomień za pomocą funkcji „Nie przeszkadzać” i wiele innych. Tytułem ostrzeżenia, niektórzy użytkownicy skarżą się na problemy z działaniem modułu Wi-Fi na iOS 6. Jeśli należycie do ludzi, którzy wolą dmuchać na zimne, poczekajcie na iOS 6.0.1 zawierający poprawkę tego i innych błędów.

via Boy Genius Report

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona