Aktualizacja do iOS 6 będzie dostępna w Polsce od godziny 19:00 - Tabletowo.pl

Aktualizacja do iOS 6 będzie dostępna w Polsce od godziny 19:00

Tabletowo.pl Aktualizacja do iOS 6 będzie dostępna w Polsce od godziny 19:00 Apple Nowości

Jeśli jesteście posiadaczami jednego z urządzeń mobilnych z logo nadgryzionego jabłka, a więc Waszym systemem operacyjnym jest iOS, na pewno wiecie co przyniesie Wam dzisiejszy dzień. Podczas ostatniej konferencji Apple zostało zapowiedziane, że 19 września posiadaczom iPadów (drugiej i trzeciej generacji), smartfonów iPhone (3GS, 4, 4S) oraz iPoda czwartej generacji, zostanie udostępniona najnowsza wersja platformy – iOS 6. Jeśli z niecierpliwością jej wyczekujecie i co chwilę patrzycie czy aktualizacja jest już dostępna, mam dla Was wiadomość: weźcie głęboki oddech, idźcie na spacer, przeczytajcie coś, zrelaksujcie się… bo macie jeszcze sporo czasu. Wiele wskazuje na to, że iOS 6 w Polsce będzie dostępny dziś od godziny 19:00. Redaktorzy absinthejailbreak.org przeanalizowali godziny udostępniania ostatnich wersji systemu Apple, w tym iOS 4 i iOS 5, po czym doszli do wniosku, że zawsze godzina ta była stała. Nie inaczej powinno być i tym razem.

Co nowego w iOS 6? Najciekawszymi nowościami wprowadzonymi w nadchodzącej wielkimi krokami wersji systemu operacyjnego koncernu z Cupertino, są: integracja z Facebookiem, tryb „nie przeszkadzać”, udoskonalenia w przeglądarce internetowej Safari, Siri, nowe mapy, Facetime przez 3G, itd. Firma Apple chwali się, że wszystkich usprawnień i nowości jest ok. 200.

Już za kilka godzin będziemy mogli się przekonać na własnej skórze w jakim stopniu naprawdę zmienił się iOS 6 w stosunku do poprzednika. Jak sami jednak wiecie, nie są to jakieś drastyczne zmiany, a jedynie dodanie usprawnień, których pojawienie się w systemie nadgryzionego jabłka było wyłącznie kwestią czasu.

Tabletowo.pl Aktualizacja do iOS 6 będzie dostępna w Polsce od godziny 19:00 Apple Nowości

_

Kolejne pytanie konkursowe:

Podaj łączną wagę czterech tabletów: Window N70 i N90 II oraz Ainol Aurora II i Elf II.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona