Xbox All Access

Nareszcie! Znamy polskie ceny Xbox All Access dla konsol Xbox Series S i X

Już jutro o godzinie 9:00 wystartuje możliwość przedpremierowego zamówienia konsol nowej generacji od Microsoftu. Pewny jednak jestem, że wiele osób zdecyduje się na zakup Xboksa Series S lub X poprzez usługę Xbox All Access, tym bardziej po zobaczeniu jej bardzo atrakcyjnej ceny.

Xbox All Access z powodzeniem funkcjonuje już od dłuższego czasu na świecie, do Polski jednak usługa ta trafi dopiero niebawem, w pierwszej kolejności oferując konsolę Xbox One wraz Xbox Game Pass Ultimate w jednym stałym comiesięcznym abonamencie na 24 miesiące. Większość graczy czekała jednak aż zostaną ogłoszone ceny ofert dotyczących konsol nowej generacji.

Znamy polskie ceny Xbox All Access dla Xbox Series S i Xbox Series X

W końcu podano ceny Xbox All Access dla Xboksa Series S i X w Polsce, które wydają się naprawdę atrakcyjne i pewny jestem, że wielu graczy skusi się na ofertę Media Expert, który przypominam, jest jedynym sklepem w naszym kraju, oferującym tę usługę. Oto dwie nowe opcje Xbox All Access, które już wkrótce będą dla nas dostępne:

  • Xbox Series S wraz z abonamentem Xbox Game Pass Ultimate na 2 lata – 109 złotych miesięcznie
  • Xbox Series X wraz z abonamentem Xbox Game Pass Ultimate na 2 lata – 145 złotych miesięcznie

Dodatkowo w ofercie dostępna będzie opcja z Xboksem One S wraz z abonamentem Xbox Game Pass Ultimate w cenie 99 złotych miesięcznie. Z dostarczonych bezpośrednio do nas informacji od Media Expert wiemy, że usługa Xbox All Access z Xbox One S wystartuje już w październiku.

Czy opłaca się skorzystać z oferty Xbox All Access?

Moim zdaniem jak najbardziej tak, ponieważ wszystkie opłaty za konsolę sprowadzają się do jednego abonamentu, który w dodatku jest nieco korzystniejszy cenowo. Gdybyśmy zdecydowali się sami zakupić Xboksa Series X wraz z Xbox Game Pass Ultimate na dwa lata, to w sumie zapłacilibyśmy ok. 3 569 złotych.

W przypadku Xbox All Access wychodzi nam w sumie za cały okres 3 552 złote i nie musimy „z góry” płacić za samą konsolę, bo jej cena jest rozbita na 24 miesiące, co dla wielu może się okazać znacznie korzystniejszym rozwiązaniem. Ciekaw jestem tylko czy obecni abonenci Xbox All Access z Xboksem One będą mogli zmienić swój abonament bez żadnych strat na wyższą opcję, tak jak jest to zapowiedziane w innych krajach. Przekonamy się już wkrótce, gdy Media Expert poda więcej szczegółów.

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty, kiedy zamówić będziemy mogli Xbox All Access z nową generacją konsol w Media Expert — wiemy tylko, że taka możliwość pojawi się chwilę przed światową premierą nowych konsol, która będzie miała miejsce 10 listopada 2020 roku.

Zobacz też: