Plus przedłuża aż do końca roku promocje w obu swoich ofertach na kartę

Podwojenie pakietu internetowego po doładowaniu czy darmowe 50 GB na przeglądanie YouTube’a to fajna sprawa. Miło, że Plus zdecydował się przedłużyć te promocje aż do końca roku.

Zgodnie z regulaminami promocji GigaBank dla użytkowników oferty Plus Elastyczna na Kartę oraz Gruba Tuba do YouTube’a w Plushu, zakończyły się one z dniem 30 września. Operator stwierdził jednak, że nie zamierza przestać udostępniać swoim klientom dodatkowych gigabajtów, i tak oto powyższe promocje pozostają aktywne aż do zakończenia tego roku.

Reklama

2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę

W ramach promocji „2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” podwojony zostanie pakiet gigabajtów, który klienci otrzymują na swoje konto po jego zasileniu, a im wyższe doładowanie, tym większy bonus. Jeżeli konto zostanie doładowane za minimum 25 złotych, to do puli aplikacji z bezpłatnym transferem, czyli IPLA i Plus Music, dodane będą Facebook, Viber oraz Messenger. Więcej szczegółów znajdziecie w tym wpisie, bo ogólne warunki uczestnictwa w promocji się nie zmieniły, a jedynie została ona przedłużona, aż do 31 grudnia 2019 roku. W razie czego możecie zajrzeć też do nowego Regulaminu.

Promocja: Plus podwaja bonusy po doładowaniu w ofercie na kartę

Gruba Tuba do YouTube’a

Podobnie rzecz się ma z promocją „Gruba Tuba do YouTube’a”. W niej klienci taryfy Nowy Plush mogą otrzymać bez żadnych dodatkowych opłat pakiet 50 GB do wykorzystania na YouTube. Jego okres ważny wynosi 60 dni. Promocję można włączyć kodem *121*11*50# i zatwierdzić przyciskiem „zadzwoń”. Więcej szczegółów znajdziecie w zaktualizowanym Regulaminie. Logiczne jest jednak, że jeśli włączyliście już raz powyższy pakiet, to nie zostanie on Wam przydzielony po raz drugi ;)

Jak dają, to brać! 50 GB na YouTube za darmo w Plush na Kartę

źródło: informacja prasowa