Plus przedłuża promocje w ofertach na kartę | Tabletowo.pl

Plus przedłuża aż do końca roku promocje w obu swoich ofertach na kartę

Dołącz do dyskusji 0

Podwojenie pakietu internetowego po doładowaniu czy darmowe 50 GB na przeglądanie YouTube’a to fajna sprawa. Miło, że Plus zdecydował się przedłużyć te promocje aż do końca roku.

Zgodnie z regulaminami promocji GigaBank dla użytkowników oferty Plus Elastyczna na Kartę oraz Gruba Tuba do YouTube’a w Plushu, zakończyły się one z dniem 30 września. Operator stwierdził jednak, że nie zamierza przestać udostępniać swoim klientom dodatkowych gigabajtów, i tak oto powyższe promocje pozostają aktywne aż do zakończenia tego roku.

2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę

W ramach promocji „2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” podwojony zostanie pakiet gigabajtów, który klienci otrzymują na swoje konto po jego zasileniu, a im wyższe doładowanie, tym większy bonus. Jeżeli konto zostanie doładowane za minimum 25 złotych, to do puli aplikacji z bezpłatnym transferem, czyli IPLA i Plus Music, dodane będą Facebook, Viber oraz Messenger. Więcej szczegółów znajdziecie w tym wpisie, bo ogólne warunki uczestnictwa w promocji się nie zmieniły, a jedynie została ona przedłużona, aż do 31 grudnia 2019 roku. W razie czego możecie zajrzeć też do nowego Regulaminu.

Promocja: Plus podwaja bonusy po doładowaniu w ofercie na kartę

Gruba Tuba do YouTube’a

Podobnie rzecz się ma z promocją „Gruba Tuba do YouTube’a”. W niej klienci taryfy Nowy Plush mogą otrzymać bez żadnych dodatkowych opłat pakiet 50 GB do wykorzystania na YouTube. Jego okres ważny wynosi 60 dni. Promocję można włączyć kodem *121*11*50# i zatwierdzić przyciskiem „zadzwoń”. Więcej szczegółów znajdziecie w zaktualizowanym Regulaminie. Logiczne jest jednak, że jeśli włączyliście już raz powyższy pakiet, to nie zostanie on Wam przydzielony po raz drugi ;)

Jak dają, to brać! 50 GB na YouTube za darmo w Plush na Kartę

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona