fot. Pexels

Promocja: Plus podwaja bonusy po doładowaniu w ofercie na kartę

Mówi się, że jak dają, to trzeba brać. W przypadku najnowszej promocji Plusa nawet nie można nie wziąć, gdyż bonus – co bardzo rzadko się zdarza – naliczany jest automatycznie i bezwarunkowo. W jej ramach operator podwoi paczkę internetu po każdym doładowaniu.

Promocja skierowana jest do użytkowników oferty Plus na kartę i taryfy Plus Elastyczna na Kartę, która charakteryzuje się tym, że po każdym doładowaniu operator przyznaje przypisaną do danej kwoty paczkę internetu o ustalonej odgórnie dacie ważności – im większa, tym dłużej jest ważna.

Reklama

Dodatkowym udogodnieniem jest tzw. GigaBank, dzięki któremu niewykorzystany transfer nie przepada, a także nielimitowany w wybranych aplikacjach (Plus Music i IPLA przy doładowaniu od 5 do 20 złotych oraz Plus Music, IPLA, Facebook, Messenger i Viber po uzupełnieniu konta kwotą od 25 do 200 złotych).

Oprócz tego, użytkownik może też włączyć jeden z pakietów cyklicznych na 30 dni: nielimitowane rozmowy do wszystkich i 4 GB internetu na 20 dni (bonus po doładowaniu) za 20 złotych lub nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 10 GB internetu na 30 dni (bonus po doładowaniu) za 25 złotych.

Mało tego – w ramach promocji zorganizowanej wspólnie przez Plusa i Lipton można zgarnąć dodatkowe gigabajty za darmo. W tym celu wystarczy kupić butelkę 0,5 l Lipton Ice Tea o dowolnym smaku i wysłać kod spod nakrętki na numer 8001 – za każdy użytkownik dostanie 1 GB na 30 dni, a w każdym miesiącu może otrzymać w sumie maksymalnie nawet 10 GB. Oferta ta ważna jest do końca września 2019 roku.

Najnowsza promocja jest kolejnym ukłonem w stronę użytkowników taryfy Plus Elastyczna na Kartę. Od dziś, tj. 2 sierpnia 2019 roku, do 30 września 2019 roku włącznie, Plus bezpłatnie podwoi bonus w postaci pakietu internetowego po każdym doładowaniu. Co bardzo istotne i rzadko spotykane – promocji tej nie trzeba włączać żadnym kodem, więc skorzystają z niej wszyscy upoważnieni klienci Zielonego.

Podwojone bonusy po doładowaniu w taryfie Plus Elastyczna na kartę (fot. Polkomtel)

Jak widać w zamieszczonej powyżej tabeli, przy większych doładowaniach można zgarnąć naprawdę pokaźną paczkę internetu – przy 50 złotych jest to 50 GB na 90 dni, przy 100 złotych – 100 GB, a przy 200 złotych – aż 200 GB (w dwóch ostatnich przypadkach transfer ważny jest przez 180 dni, choć – jak wspomniałem – jego termin ważności można przedłużyć, ponownie doładowując konto).

Regulamin promocji „2 x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” (PDF)

Źródło: informacja prasowa