Jak dają, to brać! 50 GB na YouTube za darmo w Plush na Kartę | Tabletowo.pl

Jak dają, to brać! 50 GB na YouTube za darmo w Plush na Kartę

Dołącz do dyskusji 0

Nowa promocja w Plushu na Kartę nazywa się „Gruba Tuba do YouTube’a”. Nazwy nie oceniam – stwierdzam jedynie, że darmowe 50 GB do wykorzystania w ramach transferu danych w tym serwisie to okazja nie do przeoczenia.

Istotna jest jedna sprawa: żeby skorzystać z promocji „Gruba Tuba do YouTube’a” trzeba być klientem taryfy Nowy Plush.

Pakiet 50 GB do wykorzystania na YouTube aktywujemy kodem *121*11*50# i zatwierdzając przyciskiem „zadzwoń”. Pamiętamy przy tym o dwóch kwestiach:

  • pakiet dodatkowych gigabajtów można aktywować jednokrotnie, w dowolnym terminie do 30 września 2019 r.,
  • od momentu jego aktywacji będzie on ważny przez 60 dni.

Tak pokaźnej wielkości pakiet gigabajtów to niezła okazja, by nadrobić youtube’owe zaległości. Przy takim zapasie danych można kompletnie odłożyć strach, że wyższa rozdzielczość filmów zabierze nam zbyt dużo z pakietu. 50 GB wystarczy na kilka naprawdę długich posiadówek przy YouTubie.

Plush jako pierwszy w Polsce już w 2017 roku zaproponował swoim Klientom pakiet GB na YouTube, obecnie pakiet 10 GB jest stałym elementem oferty na kartę i abonamentowej.

Przypomnę tylko, że wciąż aktywna jest promocja „30 GB na wakacje za darmo”, z której mogą skorzystać właściciele taryf Plusha.

30 GB za darmo na wakacje od Plusha – posiadacze telefonów na kartę mają dobrze

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona