Plotki, że Meizu wypuści na rynek swój tablet, przybierają na sile | Tabletowo.pl

Plotki, że Meizu wypuści na rynek swój tablet, przybierają na sile

Dołącz do dyskusji 0

Aktualnie najbardziej wyczekujemy premiery dwóch nowych smartfonów Meizu. Jutro, tj. 30 listopada, zadebiutować ma Meizu X lub/i Meizu M3X, zaś 6 grudnia Meizu M5 Note. Chińczycy szykują jednak coś jeszcze ciekawszego – pierwszy w ofercie tablet. Ich zamiary potwierdzają kolejne przecieki, których w ostatnim czasie nazbierało się całkiem sporo.

Po pierwsze, w chińskim serwisie społecznościowym Weibo pojawił się profil o nazwie Blue Charm Tablet. Co bardzo ważne, jest on zweryfikowany, czyli nie jest to fejk. Z drugiej strony, trzeba mieć też na uwadze, że producenci rodem z Państwa Środka dość często decydują się na podobne posunięcia, a potem nie zawsze wypuszczają na rynek dane urządzenie (albo więc – po prostu – „dmuchają na zimne”, albo jest to rodzaj „kontrolowanego przecieku”).

meizu-tablet-weibo

W sieci pojawia się także coraz więcej grafik, rzekomo przedstawiających nadchodzący tablet Meizu. Do wszystkich należy oczywiście podchodzić z ostrożnością, chociaż mówi się, że urządzenie zadebiutuje już w grudniu.

Aktualnie jednak „dostępne” rendery mają wiele wspólnego. Powtarzają się przede wszystkim bardzo cienkie ramki. Paski na górze i dole są naprawdę minimalne, zaś te, po bokach, praktycznie niewidoczne. Mimo to, poniżej ekranu udało się „wcisnąć” fizyczny klawisz Home z zapewne zatopionym we wnętrzu czytnikiem linii papilarnych.

Z tyłu natomiast szału nie ma, ponieważ urządzenie przypomina kilka dostępnych na rynku tabletów, z 9,7-calowym iPadem Pro i Xiaomi Mi Pad 2 na czele. W lewym górnym rogu znalazł się obiektyw aparatu i dioda doświetlająca, zaś na samym środku obudowy logo Flyme, a nieco poniżej niego jeszcze nazwa producenta.

Możemy się także spodziewać, że Meizu nieco „zmodernizuje” swoje Flyme – tak, aby dostosować je do większych ekranów i ewentualnie dodać kilka nowości, niedostępnych/niepotrzebnych w przypadku smartfonów.

Źródło: GizChina, Phone Radar

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona