Ważne

Smartfon Meizu M3X pojawił się w Geekbench. Premiera już jutro

W najbliższym czasie, Meizu planuje dwie ważne premiery. Jedna z nich, została zaplanowana na 6 grudnia i to właśnie wtedy, model Meizu M5 Note ma ujrzeć światło dzienne. Druga natomiast, odbędzie się już w dniu jutrzejszym, czyli 30 listopada, gdzie zaprezentowany zostanie – najprawdopodobniej flagowy model – Meizu X. Okazuje się jednak, że oprócz niego zobaczymy także kolejne urządzenie z linii X, a będzie to Meizu M3X, czyli mid-end o całkiem przyzwoitych parametrach.

O istnieniu tego modelu dowiadujemy się dopiero w dniu dzisiejszym, a dzięki temu, że smartfon zagościł w Geekbench możemy przyjrzeć się nieco bliżej jego specyfikacji.

meizu-m3x

Okazuje się, że urządzenie zostało wyposażone w układ MediaTek MT6757, czyli Helio P20. Jest to ośmiordzeniowa jednostka, taktowana zegarem o częstotliwości 1,64 GHz. Do dyspozycji będziemy mieli 3 GB pamięci RAM. Niestety nie ma informacji odnośnie zastosowanej tutaj wielkości pamięci wewnętrznej i pewnie, przed jutrzejszym debiutem, już się tego nie dowiemy. Nie zobaczymy tutaj także Androida w swojej najnowszej odsłonie, czyli 7.0 Nougat i raczej będzie to tzw. pianka, a mowa oczywiście o systemie Android 6.0.1 Marshmallow. Jak będzie wyglądało to urządzenie? Nie wiadomo i chyba zostanie to tajemnicą, aż do jego debiutu.

Główną gwiazdą jutrzejszej prezentacji ma być jednak model Meizu X. To właśnie on, jako – a wszystko na to wskazuje – flagowe urządzenie, dostanie najmocniejszy dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X 30, który został stworzony z myślą o modelach właśnie z tej nawyższej półki.

Więcej informacji poznamy już jutro, bo model Meizu X, a także Meizu M3X mają pokazać się światu właśnie 30 listopada.

Na zdjęciu wyróżniającym Meizu Pro 6S

Źródło: AndroidPure

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona