Play 5G logo

Play ma nową ofertę internetu mobilnego – 500 GB wraz z routerem 5G

Play poszerzył swoją ofertę internetu mobilnego o kolejną opcję. Tym razem chodzi o najwyższą opcję 500 GB z routerem 5G.

Reklama

Nowa oferta Play Internet 500 GB

Play dołączył do swojej oferty nową opcję dla osób chcących związać się z operatorem umową oraz dobierających do niej router. Klienci będą w niej mogli skorzystać z 500 GB danych przesyłanych z pełną prędkością.

Miesięczna opłata za tę opcję to 110 zł (po uwzględnieniu rabatów za zgody marketingowe i fakturę na maila).

Reklama

Po wykorzystaniu limitu 500 GB, możemy dalej korzystać z internetu, o ile znajdujemy się w zasięgu sieci Play (nie w roamingu krajowym).

Jeśli nie jesteśmy w stanie pogodzić się z wolnym łączem (pobieranie spada do 1 Mb/s), podczas podpisywania umowy będziemy mogli włączyć Elastyczny pakiet 200 GB, który włączy się tylko wtedy, gdy wykorzystamy podstawowe 500 GB. Będzie nas to kosztować dodatkowe 20 zł.

Nowa opcja internetu 500 GB w Play

Z nowej taryfy skorzystamy tylko dokupując do umowy router (w wersji bez urządzenia jej nie znajdziemy). Jednym z proponowanych urządzeń jest Huawei 5G CPE PRO 2. To ten sam model, który dostępny jest w sieci Plus. Bez umowy wyceniono go na 2499 zł.

500 GB to całkiem solidny pakiet – przyda się, jeśli planujemy zasysać z sieci potężne pakiety danych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Play.

  1. Dla np cloud gamingu to wciąż za mało. Licząc że pograsz po 2-3h dziennie w jakości fhd przy przepustowości powiedzmy 40mbps żeby była znośna jakość, przez miesiąc wyjdzie koło 1.5TB więc 3x tyle a to tylko samo granie, a gdzie jeszcze korzystanie z internetu oprócz tego przez innych domowników. Pakiety danych zawsze były i będą za małe niestety

      1. W mojej okolicy plus targa po nawet 116mbps, wiec nie ma złe. Minimalnie co miałem to 20mbps. Choć nie powiem to zależy od okolicy. W play się zdążą ze i strona po długiej chwili się załaduje lub nawet można zadzwonić. To dopiero luksusu w tej sieci.

  2. Ale czy te 500GB można skonsumować w LTE?
    U mnie jakiś czas temu play uruchomił wszystkie 4 pasma LTE (5g ready), i mam wrażenie, że się pogorszyło. Wieczorami, w godzinach szczytu przytyka mi się na 1mbps, i czasem wolniej. Może to lejek techniczny, bo mam tylko ofertę na kartę (100gb). W dodatku mój router nie agreguje, więc łączy się prawdopodobnie z 800 lub 1800.

    1. W każdej technologii nie tylko 5G. Co do prędkości to nie ma się co dziwić, że takie masz skoro masz urządzenie obsługujące tylko jedną częstotliwość.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama