Play at Home PlayStation 4 PlayStation 5 Sony PS4 PS5 za darmo free

Horizon Zero Dawn i 9 innych gier za darmo na PlayStation 4 i PlayStation 5!

PlayStation zaszalało! W ramach akcji Play at Home Sony postanowiło rozdać graczom aż 10 gier. I to nie byle jakich, bo jedną z nich jest Horizon Zero Dawn i to ze wszystkimi wydanymi do tej produkcji dodatkami!

Reklama

Sony Play at Home: Horizon Zero Dawn Complete Edition za darmo na PlayStation 4 i PS5…

Zaczynamy od naprawdę mocnego uderzenia! Horizon Zero Dawn Complete Edition, czyli podstawowa wersja gry wraz ze wszystkimi dodatkami, również tymi fabularnymi, będzie dostępna do pobrania dla każdego posiadacza konsoli PlayStation 4 i PlayStation 5 (w ramach wstecznej kompatybilności)!

Czy w ogóle warto zapoznać się z tym tytułem i dlaczego? Bez wątpienia tak, ponieważ jest to jedna z najwyżej ocenianych gier ekskluzywnych poprzedniej generacji, która jeszcze w tym roku doczeka się swojej kontynuacji. To może wyjaśniać obecność tej produkcji Guerrilla Games w Play at Home.

Horizon Zero Dawn Complete Edition pobierać będzie można całkowicie za darmo (nawet bez aktywnej subskrypcji PlayStation Plus!) od 19 kwietnia do 14 maja 2021 roku w sklepie PlayStation Store.

…a także 9 innych gier!

Na Horizon Zero Dawn szczodrość Sony jednak się nie kończy. Każdy posiadacz konsoli PlayStation 4 i PlayStation 5 będzie mógł przypisać do swojego konta również aż dziewięć innych gier. Jakich? Lista prezentuje się następująco:

  • The Witness
  • Abzu
  • Enter the Gungeon
  • Rez Infinite
  • Subnautica
  • Moss (PS VR)
  • Astro Bot Rescue Mission (PS VR)
  • Paper Beast (PS VR)
  • Thumper (PS VR)

Gracze dostają więc dostęp do pięciu gier na PlayStation 4 (ze wsteczną kompatybilnością PlayStation 5) i aż cztery tytuły na PlayStation VR! I to drugie cieszy mnie przede wszystkim, bo właśnie szykuję się do zakupu gogli PS VR, przez co nie będę musiał inwestować w żadne gry na start. Jest to zatem świetna zachęta dla niezdecydowanych graczy!

Powyższe dziewięć gier dostępne będzie do pobrania od 25 marca do 22 kwietnia 2021 roku. Tak samo, jak w przypadku Horizon Zero Dawn Complete Edition, do przypisania sobie tych gier do konta nie potrzeba aktywnej subskrypcji PlayStation Plus.