Ratchet and clank playstation 4 PlayStation 5 za darmo

Świetna platformówka 3D za darmo na PS4 i PS5! Do jej pobrania nie potrzebujecie PlayStation Plus

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5 – od początku marca będziecie mogli przypisać do swojego konta w pełni darmową grę. A co najlepsze, by to zrobić, nie potrzebujecie nawet abonamentu PlayStation Plus.

Reklama

Ratchet & Clank z PlayStation 4 za darmo!

Akcja Play At Home wraca, a to oznacza, że każdy posiadacz PlayStation 4 i PlayStation 5 będzie mógł pobrać całkowicie za darmo grę. I to nie byle jaką, bo Ratchet & Clank z 2016 roku, który – jak na platformówkę 3D – zdobył bardzo pozytywne opinie.

Play at Home PlayStation
Czy inicjatywa Play At Home zostanie z nami na stałe? Mam taką nadzieję!

Za produkcję tę odpowiada oczywiście Insomniac Games, czyli uzdolnieni twórcy, którzy na swoim koncie mają takie tytuły, jak Spider-Man z 2018 roku, serię Resistance czy Spyro. Ratchet & Clank 2016 do tej pory jest bardzo grywalną i ładną grą, która w mojej opinii jest jedną z najlepszych platformówek 3D zeszłej generacji.

Ratchet & Clank będziecie mogli pobrać w ramach Play At Home od 2 marca 2021 roku poprzez PlayStation Store. Czas na to będziecie mieć do końca miesiąca.

Warto zauważyć, że jest to świetny krok z perspektywy Sony, ponieważ już za parę miesięcy na rynku pojawi się Ratchet & Clank: Rift Apart, czyli kontynuacja odsłony z 2016 roku. Gra ta wydana zostanie tylko na PlayStation 5, tak więc rozdawany za darmo Ratchet & Clank może zachęcić graczy do kupna nowej części serii.

Ratchet & Clank znalazł się już co prawda w przeszłości w PlayStation Plus (w marcu 2020 roku), a także parę miesięcy później w PlayStation Plus Collection dla posiadaczy PS5 (gdzie dostępny jest do tej pory), ale i tak rozdanie tego tytułu można zaliczyć Sony na spory plus.