PlayStation Plus na marzec: czas zagrać w Final Fantasy VII Remake!

Sony dostarcza w marcu znakomite tytuły dla subskrybentów PlayStation Plus. Prawdziwą perełką jest Final Fantasy VII Remake, które przecież nie ma jeszcze roku!

Final Fantasy VII Remake w PlayStation Plus

Ostatnimi czasy oferta PlayStation Plus jest naprawdę kusząca. Aż do końca kwietnia posiadacze PS5 mogą rozpocząć rozwałkę w Destruction AllStars, a niezdecydowani mają jeszcze parę dni na przekonanie się do klimatycznego Control.

Tym razem Sony uderza naprawdę solidną propozycją – w postaci Final Fantasy VII Remake! Co prawda to dopiero pierwszy epizod przygód Clouda i jego wesołej ekipy, ale i tak szanujemy decyzję o umieszczeniu gry w PS Plusie.

Przy okazji nadmienię, że Sony zapowiedziało specjalną wersję FF VII Remake Intergrade na konsole PlayStation 5. Oczywiście wolelibyśmy zapowiedź drugiego epizodu, ale lepsze takie info niż żadne.

Inne tytuły do ogrania

Oprócz szacownego Finala, w PlayStation Plus na marzec lądują:

  • Remnant From the Ashes
  • Farpoint VR
  • Maquette (tylko dla PS5)

Farpoint to coś dla posiadaczy zestawów PlayStation VR, lubiących podróże na odległe planety. Z kolei Remnant From the Ashes, nazywane też „strzelanymi soulsami”, stworzono przede wszystkim do grania w kooperacji. Gra ma na karku niespełna dwa lata.

Jest też Maquette – produkcja ta będzie miała swoją premierę 2 marca, również na PlayStation 5. To właśnie posiadacze tego systemu będą mogli pobrać grę na swoje konsole w ramach PS Plusa, relaksując się przy rozwiązywaniu zagadek logicznych i jednocześnie poznając historię złożonej relacji dwóch osób, pełniących rolę narratorów.

Przypominam też, że w marcu będzie można dołączyć do swojej biblioteki gier doskonałe Ratchet & Clank, i to nawet bez posiadania subskrypcji PlayStation Plus! Nie pozostaje nic innego, jak tylko zacierać rączki na myśl o możliwości pobrania nowych gier i zaplanować kilka wieczoró z padem w dłoni!