Pierwsze zdjęcie promocyjne z Sony Xperia Z5+ pojawiło się w sieci | Tabletowo.pl

Pierwsze zdjęcie promocyjne z Sony Xperia Z5+ pojawiło się w sieci

Dołącz do dyskusji 0

Od kilku dni pojawiają się plotki, że Sony planuje dwa nowe urządzenia. Xperia Z5 pojawiła się już na zdjęciach i konceptach, teraz wersja z „plusem” została dostrzeżona na – podobno – oficjalnej grafice.

Patrząc na grafikę mam wrażenie, że Xperia Z5+ może zostać wykonana z metalu. Jest to w sumie możliwe, biorąc pod uwagę przecieki sprzed kilku miesięcy, które coraz bardziej się potwierdzają (na przykład w kwestii prostokątnego klawisza zasilania z czytnikiem linii papilarnych).

Co do specyfikacji Xperii Z5+ nie wiadomo prawie nic. Poprzednie informacje sugerowały obecność wyświetlacza w rozdzielczości 4K i procesora Qualcomm Snapdragon 810. Rozmiar ekranu nie jest znany, ale spekuluje się, że może on być zbliżony do tego, znanego z Xperii Z Ultra, czyli 6,4 cala.

Sony Xperia Z5+ może zostać zaprezentowana podczas wrześniowych targów IFA w Berinie razem z Xperią Z5 oraz Z5 Compact. Czy tak będzie? dowiemy się za kilka tygodni.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona