Ważne

Plotki, zdjęcia i koncept przedstawiający Sony Xperię Z5

Czyli czego możemy spodziewać się po nadchodzącym flagowcu

Do sieci jakiś czas temu trafiły pierwsze fotografie, które rzekomo przedstawiają nadchodzącego flagowca od Sony. Dziś pojawiło się również wideo oraz grafiki, które – bazując na poprzednich informacjach – przedstawiają wygląd Xperii Z5. Jak Wam się podoba?

Podobno Sony Xperia Z5 będzie 5,5-calowym smartfonem z wyświetlaczem Full HD (rozdzielczość 4K pojawi się prawdopodobnie w modelu z „plusem”). Sercem urządzenia ma zostać procesor Qualcomm Snapdragon 810 wraz z 3 lub 4 GB pamięci RAM. W telefonie zagości również matryca o rozdzielczości między 21 a 27 Mpix.

Najważniejsze jest jednak, że Sony Xperia Z5 w końcu będzie nieco inaczej wyglądającym smartfonem z mocno przebudowaną nakładką systemową. Jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach telefon będzie posiadał zmieniony fizyczny klawisz zasilania – zamiast standardowo okrągłego przycisku będziemy mieli do czynienia z bardziej podłużnym. Warto dodać, że właśnie w nim producent prawdopodobnie umieści czytnik linii papilarnych.

Poniżej znajdziecie również koncept przedstawiający to, jak może wyglądać Xperia Z5.

Sony Xperia Z5 może zadebiutować już w przyszłym miesiącu podczas konferencji IFA w Berlinie. Mam nadzieję, że nowy smartfon nie będzie już kolejnym „odgrzewanym kotletem”, lecz całkiem nowym urządzeniem.

Źródło: phonearena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona