Ważne

Sony Xperia Z4 będzie całkowicie zmieniona? To całkiem możliwe!

Dotychczas wszystkie flagowe modele z logo Sony na obudowie niemal tak samo wyglądały. Wiele osób komentowało kolejne premiery, że producent cały czas prezentuje “odgrzewane kotlety”. Ok, nie oszukujmy się, w wyglądzie od Sony Xperia Z do Sony Xperia Z3 nie zmieniło się zbyt wiele. Jeśli wierzyć dzisiejszym przeciekom to nadchodzący flagowiec będzie (w końcu) prawdziwie rewolucyjny!

W sieci pojawiły się grafiki, które rzekomo przedstawiają Sony Xperia Z4. Jak można zauważyć, wygląd smartfona zostanie całkowicie zmieniony. Bryła stanie się bardziej kanciasta, ramki zostaną zmniejszone, a charakterystyczny okrągły przycisk zostanie zastąpiony prostokątnym klawiszem. Jest to bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę to, że najnowszy flagowiec japońskiego koncernu właśnie w tym przycisku będzie posiadał czytnik linii papilarnych, co może wymagać nieco więcej miejsca.

Sony może również zaskoczyć w kwestii materiałów, które zostaną użyte do produkcji Xperia Z4. Bardzo możliwe, że model ten zostanie wykonany w całości z metalu (oprócz, rzecz jasna, wyświetlacza). Moim zdaniem byłby to świetny krok, ponieważ szklany tył nie dość, że bardzo łatwo można dostrzec na nim odciski palców, to jeszcze szybko zbiera rysy.

Dodatkowo w Sony Xperia Z4 prawdopodobnie znajdziemy ekran pokryty szkłem 2,5D, a cała nakładka systemowa przejdzie całkowitą metamorfozę.

Warto dodać, że zdjęcia przedstawiają prawdopodobnie wczesną koncepcję urządzenia i w finalnej wersji Xperia Z4 może się nieco różnić. Oczywiście tylko w wypadku, gdy okaże się, że powyższe informacje są prawdziwe. Osobiście bardzo podoba mi się taki wygląd i ilość zmian w kolejnym flagowcu. W końcu byłby to jakiś mocniejszy powiew świeżości…

Komentarze

 • Nexus-Nazir

  Tak czy siak będzie kolejny Z i sprawdzona linia którą akceptują nabywcy Sony Xperia
  Być może w nowym modelu zastosują aluminium zamiast szkła

 • ba

  Gdzie podziała się opcja zgłaszania błędów ?

  • Zostaliśmy zaspamowani, więc na razie musieliśmy ją wyłączyć. Ktoś sobie chciał zrobić “jaja”, ale to wcale nie było dla nas śmieszne.

   • Kamyq

    a prawdziwi strażnicy błędów są pozbawieni ‘mocy’ :(

    • Na krótko! Pracujemy już nad nowym rozwiązaniem, które będzie dużo lepsze od poprzedniego. Odrobinę cierpliwości, proszę! Strażnicy są nam potrzebni!:)

 • barilla

  Porównując z dotychczasowymi zetkami – brzydal :(

 • nylu

  Szkoda ze tylko z androidem

 • Schweiz

  Jeśli stary kształt był funkcjonalny, to niezmienianie go powinno być zaletą a nie wadą. Przeszkadza pewnie tylko bananom, które nie mogą szpanować tym, że mają najnowszy model…

 • netdog

  Robić nieergonomiczny, kanciasty tablet, który trzyma się w dłoni to tak jak budować samochód wbrew prawom areodynamiki. Fuj! Paskudztwo!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona