Pierwsze tablety z Windows 8 zadebiutują w październiku - Tabletowo.pl

Pierwsze tablety z Windows 8 zadebiutują w październiku

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Pierwsze tablety z Windows 8 zadebiutują w październiku Nowości Plotki / Przecieki

Od dłuższego czasu w newsach dotyczących najnowszej odsłony systemu operacyjnego Microsoftu październik pojawia się jako najbardziej prawdopodobny miesiąc rynkowej premiery pierwszych urządzeń działających w oparciu o Windows 8. Dziś informacja ta została przytoczona ponownie – według źródeł Bloomberg (zbliżonych do Microsoftu) latem koncern z Redmond zakończy wszelkie prace nad platformą, natomiast w październiku będzie można kupić pierwsze tablety i komputery (rzekomo w tym samym czasie zadebiutują modele z ARM, jak i układami Intela) pracujące pod kontrolą nowej wersji okienkowego systemu.

Nie wiem czy pamiętacie, ale już na początku bieżącego roku sygnał o październikowej premierze Windows 8 dała Janelle Poole, dyrektor działu PR Microsoftu (więcej na ten temat znajdziecie w tym wpisie). To sprawia, że z coraz większą niecierpliwością oczekujemy początku czwartego kwartału 2012 roku.

Na chwilę obecną musimy się zadowolić systemem Windows 8 w wersji Consumer Preview, który został udostępniony podczas targów MWC 2012 w Barcelonie i pobrany w ciągu pierwszych 24 godzin aż milion razy oraz zapowiedziami producentów, którzy zaczynają prześcigać się w informowaniu opinii publicznej, że ich tablety z Windows 8 zadebiutują na rynku najwcześniej (mam na myśli przede wszystkim Della i Lenovo).

źródło

http://www.theverge.com/2012/3/19/2885602/microsoft-windows-8-development-october-release

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona