Ważne

Milion pobrań Windows 8 Consumer Preview w jeden dzień

20120301-210817.jpg

Choć od udostępnienia systemu Windows 8 w zaprezentowanej podczas targów Mobile World Congress 2012 wersji Consumer Preview nie minęło więcej niż 24 godziny, pobrano ją już ponad milion razy. Informacja pochodzi z serwisu Twitter i opublikowana została na oficjalnym koncie @BuildWindows8.

Wygląda na to, że ludzi intryguje niezwykły interfejs nowego systemu operacyjnego Microsoftu i chcą go przetestować. Czy znaleźliście się w gronie miliona osób, które zainstalowały na swoich komputerach Windows 8 CP? Dajcie znać w komentarzach, co o nim sądzicie!

Tym, którzy nie wiedzą, czym jest Windows 8 i dlaczego jest on wart uwagi, polecamy lekturę tego artykułu. Streszczając go, nowy system operacyjny Microsoftu jest rewolucją w swoim segmencie rynku: oprócz kompatybilności ze wszystkimi platformami, wyposażono go w nowoczesny interfejs pozwalający na jednoczesne korzystanie z pulpitu dostosowanego zarówno do obsługi myszką i klawiaturą (Windows), jak i palcem (Metro UI). Pierwszych tabletów internetowych z Windows 8 spodziewamy się pod koniec roku.

via Engadget

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona