Pete Lau: OnePlus 2 ze Snapdragonem 810. Premiera w Q3 2015 | Tabletowo.pl

Pete Lau: OnePlus 2 ze Snapdragonem 810. Premiera w Q3 2015

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus One to swoisty smartfonowy fenomen. Świetny smartfon sprzedawany w rozsądnej cenie, ale żeby go można było kupić przez rok od premiery trzeba było mieć zaproszenie do tego uprawniające (w międzyczasie zrobili „wolne wtorki”, by w końcu z tych zaproszeń ostatecznie zrezygnować). Wiele osób czeka na następcę zeszłorocznego flagowca. CEO OnePlus, Pete Lau, przekazał dwie ciekawe informacje, na które nie można zamknąć uszu. A właściwie to nawet trzy.

Pierwszą jest fakt, że OnePlus 2 zadebiutuje w trzecim kwartale bieżącego roku, czyli 1,5 roku po modelu One. Drugą, równie istotną, jest to, będzie pracował dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 810. Może być to nieco zaskakujące zwłaszcza, że za tych kilka miesięcy jednostki tej nie będzie można uznać za najnowszą, tym samym mogą pojawić się opinie, że komponenty telefonu będą się „szybko starzeć”. Ale z pewnością wpłynie na możliwość sprzedawania urządzenia w niższej cenie niż z najnowszym układem na rynku.

Ostatnią informacją przekazaną przez Pete Lau jest cena OnePlus 2. Ta ma się zaczynać od 2500 juanów, co przekłada się na ok. 400 dolarów.

A jaki będzie ten smartfon? Cóż, w chwili obecnej możemy opierać się wyłącznie na plotkach, które sugerują, że na pokładzie OnePlus Two znajdziemy przede wszystkim 5,5- lub nawet 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560×1440 pikseli i czytnik linii papilarnych. Ale wszystko stanie się jasne już za kilka miesięcy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona