Ważne

OnePlus One wreszcie bez zaproszeń

20 kwietnia możecie kojarzyć z dwoma wydarzeniami (i nie mam tu na myśli urodzin Hitlera). Pierwsza rzecz, to oficjalna prezentacja Sony Xperia Z4, który tak naprawdę niewiele różni się od poprzedniej generacji. Druga natomiast – konferencja OnePlus, z której to dowiedzieliśmy się, że – wreszcie – koniec z polityką wymaganych do zakupu telefonu zaproszeń.

Długo zajęło firmie dojście do wniosku, że ograniczanie liczby potencjalnych klientów przez dziwne wymogi zaproszeń, jest mało atrakcyjną formą sprzedaży. Najważniejsze jednak, że ostatecznie OnePlus zdecydowało się na zrezygnowanie z zaproszeń. Początkowo tylko w jeden dzień, tj. w środy, a teraz w całości. Tak, to oznacza, że od teraz wystarczy wejść na stronę OnePlus i po prostu kupic smartfon – z pominięciem zaproszenia.

Co ciekawe, OnePlus One został oficjalnie zaprezentowany prawie rok temu, dokładnie 23 kwietnia 2014 roku. Można zatem powiedzieć, że dzisiejsza informacja jest niejako prezentem urodzinowym. Szkoda tylko, że po roku telefon ten raczej nie wzbudzi już takiego zainteresowania, co przez ostatnie miesiące.

Nie oznacza to jednak rezygnacji z takiej polityki. Otóż OnePlus poinformował, że model Two, gdy już trafi do sprzedaży, początkowo będzie dostępny wyłącznie z zaproszeniami.

OnePlus One kosztuje aktualnie 1299 złotych za wersję 16GB i 1449 złotych za 64GB. Aktualnych posiadaczy smartfona może zainteresować promocja, które będzie trwała wyłącznie przez 24 godziny w oficjalnym sklepie OnePlus. Można bowiem kupić OnePlus Flip Cover za 16 złotych (zamiast 64 złotych) li OnePlus One Premium Scren Protector za 7,25 złotych (zamiast 29 złotych). Co więcej, poinformowano, że OnePlus One Bamboo StyleSwap Cover będzie dostępny bez zaproszeń (a jego koszt to 189 złotych).

Komentarze

 • W ramach akcji nie zaprosili nikogo na premierę ;)

 • Sony

  Po “przejściach” zanjomego – który się “bujał” ponad 3 miesiące z reklamacją One+One – powiem dziękuję.

  Mi jak poczatkiem zeszlego roku “padl” SGS4 – kupiony w Polskim sklepie – i serwis zaczął coś ściemniać wystarczyło zamiast Gwarancji użyć NTzU. Sklep “przycisnął serwis :) i się dało. A jak by co – to zostal jeszcze Rzecznik Konsumentów i w ostatecznosci Sąd.

  Ciekawe co bysmy zrobili jak by nas O+O olal :)

  • OnePlus to firma, O+O to telefon. Gwarancja jest w Polsce już i wystarczy im odesłać telefon do naprawy.

 • armi

  Ja pierdziele taka ‘polska’ dystrybucje w której nie mogę dostać fv na zakupiony telefon

  • asdfgvdsf

   zglos do prokuratury

 • meszach

  Przyczyna jest moim zdaniem oczywista prawdopodobnie sprzedaż spada i trzeba coś z tym zrobić. Po ostatnich premierach 0+0 wcale nie jest już taki atrakcyjny , a i inni chińscy producenci bardzo podnieśli poprzeczkę

 • pyczy

  Zabójca flagowców popełnił samobójstwo?

 • Rob

  Gdyby od początku nie zabawiali się w tą żenującą reglamentowaną sprzedaż , a telefon można by było kupić normalnie w sklepie (w razie co mamy wtedy wspomnianą ustawę konsumencką), to może i bym się zastanowił.
  Ryzykować zakupy z Chin na ponad tysiaka, to nie dla mnie.

  Dziś się obudzili i przestali rozśmieszać Polaka ofertą „na kartki”, ale ta oficjalna sprzedaż to nadal jakaś karykatura handlu, a ceny niestety nie są już nic a nic atrakcyjne.
  Łaskawcą z talonami na balon dziękuję bardzo, albo niech mi ładnie poproszą na piśmie z odpowiednim uzasadnieniem, to się zastanowię i być może odpowiem………………………………….
  ………………. za ile mogę to kupić. ;) :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona