Ważne

Mamy nowe informacje o OnePlus Two

Do sieci dostały się nowe informacje na temat flagowego modelu z logo OnePlus na obudowie. Okazuje się, że smartfon będzie jeszcze lepszy niż wcześniej przypuszczano.

OnePlus Two, według najnowszych informacji, zostanie wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (wcześniejsze informacje mówiły o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli). Jest to moim zdaniem jednak “walka na cyfry”, bo w rzeczywistości Full HD w zupełności wystarczy do komfortowego używania ekranu o takiej przekątnej.

Sercem OnePlus Two najprawdopodobniej będzie 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 810, mimo, że wcześniej mówiono o Snapdragonie 805. Nowe źródła informują również o większej ilości pamięci operacyjnych. Do tej pory spekulowano, że OnePlus Two otrzyma 3-gigabajtową pamięć RAM, natomiast teraz okazuje się, iż urządzenie może otrzymać aż 4 GB.

W nowo opublikowanych informacjach nie ma ani słowa na temat aparatów, ale z wcześniejszych wiadomości wiadomo, że mogą to być matryce 16 i 5 Mpix. Całość ma dopełnić akumulator o pojemności 3300 mAh oraz system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop.

Data premiery OnePlus Two nie jest jeszcze znana. Mówi się, że ma się ona odbyć w drugim lub trzecim kwartale tego roku. Jeśli specyfikacja rzeczywiście będzie tak mocna, a cena niezbyt wysoka, to OnePlus Two może osiągnąć spory sukces…

*Na zdjęciu widoczny OnePlus One

Komentarze

  • szunajj

    Podobno ma kosztować 2699 juanów, czyli około 1600zł, a premiera ma być dopiero za jakieś 6 miesięcy, a taka cena, za taką specyfikację w tamtym czasie, nie będzie robić już tak mocnego wrażenia… ale zobaczymy, może Chińczycy jeszcze nas czymś pozytywnym zaskoczą :)

  • Asd

    Podobno ten snap 810 niedopracowany jest? Poza tym bez cm12 to ten średnio wykonany chińczyk niczym się nie wyróżnia, no może tym że sztucznie nakręconym hype ze systememu zaproszeń

  • Robert Stępień

    Jedyne co jest dość przykre to pojemność baterii. Taka rozdzielczość potrzebuje dużo prądu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona