Nowi klienci Orange na kartę dostaną dwa razy więcej internetu na start

Jednym z powodów, dla których zrezygnowałem swego czasu z abonamentu było to, że w wielu wypadkach klienci ofert na kartę mają po prostu lepiej. Od Orange na przykład, nowi dostaną teraz dwukrotnie więcej gigabajtów na start niż wcześniej.

Prezent dla nowych od Orange

Każdy, kto teraz wybierze ofertę Orange na kartę, dostanie od operatora dwa razy więcej internetu podczas aktywacji startera za 5 zł. Jak to działa?

Sprawa jest prosta: do tej pory przy aktywacji startera za 5 zł można było zyskać 6 GB internetu bez opłat. Teraz liczba przyznawanych gigabajtów została podwojona, do 12 GB. Nie trzeba aktywować żadnych pakietów czy wysyłać dodatkowych SMS-ów – promocja zadziała sama w powyższych warunkach.

Ważna sprawa: promocja nie dotyczy startera o wartości 5 zł z bonusem 15 GB sprzedawanego w sklepach „Żabka”. Niestety, nie zyskamy więc w ten sposób 30 GB internetu za 5 zł ;)

Bonusowe gigabajty ważne są przez 14 dni. Pozostały pakiet i jego ważność można sprawdzić w apce Mój Orange lub wysyłając SMS o treści ILE na numer 411 (koszt to 0,20 zł). Promocja potrwa do 31 sierpnia. Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie.

Dodatkowy pakiet 5 GB za 5 zł w Orange na kartę. Rzadko kiedy ma on sens

Inne aktualne promocje

W Orange na kartę wciąż obowiązują inne promocje. Najważniejszą jest chyba ta, w której w banalny sposób można zwielokrotnić liczbę promocyjnych gigabajtów. Do końca sierpnia zwykłe doładowanie konta otwiera nam drogę do dwukrotnego powiększenia naszego pakietu danych. O akcji przeczytacie więcej w poniższym poście:

Dwa razy więcej bonusowych GB dla klientów Orange Free na kartę po doładowaniu!

źródło: Orange