Orange logo
fot. Pexels

Orange znowu daje swoim klientom po 10 GB internetu. Będzie też pakiet dla nju mobile

Przyszło nam się zmierzyć z wyjątkowo trudną sytuacją, ale jakoś musimy to przetrwać. Orange bardzo stara się, aby jego klientom ten czas zbytnio się nie dłużył i teraz ponownie udostępnia im możliwość włączenia dodatkowego pakietu 10 GB internetu całkowicie za darmo. Ekstra paczka z danymi do wykorzystania przygotowywana jest również dla użytkowników oferty nju mobile.

Reklama

Dodatkowy pakiet 10 GB internetu dla klientów Orange

Wszyscy abonenci i użytkownicy ofert na kartę w Orange oraz klienci biznesowi, którzy mają plany Dla Firm, Orange Biz i najnowsze Plany Firmowe, mogą ponownie włączyć pakiet 10 GB internetu bez żadnych dodatkowych opłat – wystarczy, że wyślą SMS o treści 10GB na numer 80820. Bonus będzie ważny przez cały kwiecień 2020 roku. Transfer można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski.

Reklama

To kontynuacja akcji, którą rozpoczęto w marcu 2020 roku – w zeszłym miesiącu Orange również rozdało swoim klientom po darmowej paczce 10 GB internetu. Cieszyła się ona ogromną popularnością, bowiem dodatkowy pakiet włączono blisko pół miliona razy, co przekłada się na udostępnienie prawie 5000 TB transferu!

Nie wszyscy klienci Orange mogli jednak skorzystać z tej oferty – dodatkowy pakiet internetu nie był dostępny w nju mobile. Użytkowników tej sieci z pewnością ucieszy więc deklaracja operatora, że wkrótce i im zostanie udostępniona darmowa paczka danych do wykorzystania.

Użytkownicy nju mobile będą mogli włączyć bezpłatnie pakiet 9 GB internetu, który standardowo kosztuje 9 złotych. W dodatku nie tylko raz, a nawet dwa razy, także w ofercie dla par. Orange wkrótce ma podać dokładne informacje, jak go aktywować.

Odkodowane kanały telewizyjne na dłużej

W marcu Orange zdecydowało się również odkodować ponad 40 kanałów telewizyjnych wszystkim użytkownikom usługi Orange TV (pakiet „Komfortowy” dla klientów telewizji kablowej i „Extra+” dla korzystających z telewizji satelitarnej). Z uwagi na obecną sytuację, operator przedłużył tę akcję do 14 kwietnia.

Do 12 kwietnia 2020 roku użytkownicy Orange TV mogą też oglądać w usłudze VOD wybrane filmy za złotówkę.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska