Orange Flex
Orange Flex (źródło: Orange)

Dzięki tej promocji zrobi Wam się ciepło na serduszku – Orange Flex za pół ceny przez 3 miesiące z kodem rabatowym

Nowi klienci często mogą liczyć na bardzo kuszące oferty, które skutecznie zachęcają do skorzystania z przygotowanej przez danego operatora promocji. Tak samo jest teraz w przypadku Orange Flex.

Usługi w ramach oferty Orange Flex świadczone są na zasadzie subskrypcji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą ładować się w abonament i umowę długoterminową, ale jednocześnie też nie lubią być zmuszone do pamiętania o doładowywaniu konta. W tym przypadku wybrana taryfa opłaca się sama co miesiąc i w każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji bez żadnych konsekwencji.

Promocja: Orange Flex za pół ceny przez 3 miesiące z kodem rabatowym

Klienci mają do wyboru cztery pakiety. W każdym zawarte są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz nieograniczony transfer w wybranych aplikacjach społecznościowych i komunikatorach, a do tego też – w zależności od taryfy – od 15 GB do nawet 100 GB internetu. W najdroższej, za 80 złotych miesięcznie (przed rabatem) użytkownik dostaje dodatkowo dostęp do sieci 5G.

Orange Flex oferta 2021
źródło: Orange

Oferta Orange Flex niewątpliwie jest konkurencyjna, a teraz wręcz bezkonkurencyjna, ponieważ nowi klienci mogą skorzystać z promocji, dzięki której przez pierwsze trzy miesiące zapłacą za wybrany pakiet tylko połowę ceny. W praktyce oznacza to oszczędność od 37,50 złotych do nawet 120 złotych!

Aby skorzystać z promocji, należy pobrać aplikację ze Sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS), zlecić przeniesienie numeru z innej sieci (lub wybrać nowy), a następnie wpisać kod rabatowy WIOSNA21 przed wybraniem metody płatności (karta płatnicza lub BLIK). To wszystko.

Regulamin promocji „Przez pierwsze 3 miesiące 50% taniej” (PDF)

Przy okazji warto przypomnieć, że klienci Orange Flex mają wstęp do Klubu Flex, który daje dostęp do nierzadko naprawdę świetnych promocji, a także technologii eSIM. Ponadto użytkownicy mogą zyskać miesiąc korzystania z platformy HBO GO za 0 złotych (szczegóły na temat tej promocji zainteresowani znajdą na dedykowanej stronie Orange).

Koniecznie trzeba też wspomnieć o akcji przekazywania „zbędnych” gigabajtów, za które Orange posadzi las: