Orange Flex
Orange Flex (fot. Tabletowo.pl)

Orange Flex ma już ponad 100 tysięcy użytkowników. Sieć przygotowała bonusy dla klientów!

Nie tak dawno sieć Orange pochwaliła się znakomitymi wynikami za 2020 rok. W raporcie czytaliśmy o rekordowej ilości przesyłanych danych na poziomie ponad 5 miliardów gigabajtów, czy też o 6 milionach użytkowników w zasięgu 5G. Teraz przyszedł czas na dobre wieści w kwestii oferty Orange Flex. Sieć przygotowała z tej okazji także niespodzianki dla swoich klientów.

Reklama

Orange Flex świętuje

Czym jest oferta Orange Flex? Jest to plan komórkowy, który jest dostępny bezpośrednio w aplikacji mobilnej. W założeniach łączy on wygodę abonamentu z elastycznością oferty na kartę. Po podpięciu karty do aplikacji uzyskujemy wybór 4 różnych planów komórkowych i kontrolę nad dodatkowymi opcjami. Usługa zyskała sporą popularność dzięki opcji dzielenia się gigabajtami, która pozwala przekazać niewykorzystany przez nas transfer innemu użytkownikowi taryfy Orange Flex.

Z Orange Flex korzysta już ponad 100 tysięcy osób (fot. Orange)

Jak czytamy w komunikacie prasowym wydanym przez sieć, Orange Flex po niecałych dwóch latach może pochwalić się bazą ponad 100 tysięcy użytkowników. Co więcej, klienci bardzo chętnie korzystają z dodatkowych usług, jak i możliwości, jakie daje sama aplikacja.

Orange Flex ma już ponad 100 tysięcy aktywnych użytkowników. Cieszymy się, że społeczność Flexa jest coraz liczniejsza. Codziennie mamy kilkaset nowych rejestracji, a sprzedaż smartfonów i gadżetów w Sklepie Flex w aplikacji rośnie.Generacja Flex to osoby, które cenią wolność wyboru, lubią niesztampowe pomysły i mają otwarte podejście do życia. Nasi klienci są prawdziwie zaangażowani, cenią unikalne rozwiązania jakie daje im właśnie nasza aplikacja. Dotychczas przekazali miedzy sobą aż 1 milion GB w ramach funkcji „Przekaż GB”. Chcemy nadal odpowiadać na potrzeby klientów, dlatego będziemy tworzyć nowe możliwości korzystania z sieci Dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie możemy tworzyć Generację Flex!Artur Stankiewicz, dyrektor Marketingu Rynku Konsumenckiego Orange Polska

Kod na 10 GB i promocje w sklepie

Sieć postanowiła wynagrodzić klientów, którzy przyczynili się do wyśrubowania tego wyniku. W ramach niespodzianki, Orange przygotowało specjalny, sekretny kod, który pozwoli zyskać dodatkowe gigabajty do wykorzystania na swoim koncie. Aby uzyskać kod na darmowe 10 GB, operator poleca śledzić oficjalny profil Orange Flex na Instagramie, gdzie został ukryty kod. Po jego znalezieniu należy udać się do aplikacji, wejść w zakładkę „Kody promocyjne” i pamiętać o aktywowaniu kodu do 21 marca 2021 roku.

Orange przygotowało także specjalne rabaty do -32 % na smartfony. Oferta obejmuje produkty od Apple, Samsunga i Xiaomi. Koszt wysyłki wybranych urządzeń został zmniejszony do symbolicznej kwoty – 1 złoty. Oferta trwa do końca tygodnia lub do wyczerpania zapasów.