opaska fitness Xiaomi Mi Band 4
opaska fitness Xiaomi Mi Band 4 (fot. Xiaomi)

Nie ma czasu na zabawy. Już trwają prace nad opaską Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 4 (czy też Xiaomi Mi Smart Band 4) nie jest w sprzedaży w naszym kraju zbyt długo, bo od początku tego miesiąca, a już pojawiła się informacja, że Chińczycy pracują nad kolejną wersją tej opaski fitness. W sumie, po co czekać?

Wykonawcą opaski Mi Smart Band 4 dla Xiaomi jest partnerska firma Huami, działająca pod skrzydłami chińskiego giganta elektroniki. Podczas sesji Q&A dotyczącej sytuacji finansowej spółki po zakończeniu drugiego kwartału bieżącego roku, od strony publiczności padło pytanie, czy Huami nadal będzie współpracować z Xiaomi przy produkcji Mi Banda 5. Jak odpowiedział Wang Huang, prezes zarządu i dyrektor generalny Huami,

Reklama

„W rzeczywistości już pracujemy razem z Xiaomi nad opaską Mi Band 5”.

Kolejne pytanie dotyczyło tego, kiedy można spodziewać się premiery nowego gadżetu. Huang stwierdził, że „nie potrwa to długo”, ale żeby też nie oczekiwać, że opaska zostanie zaprezentowana w tym roku. To na pewno kwestia dobrych 8-9 miesięcy, jeśli nie więcej.

Xiaomi Mi Band 4

Nie jest zaskoczeniem, że Xiaomi i Huami dalej jadą na wózku Mi Banda. Kiedy czwarta edycja opaski trafiła do sprzedaży w Chinach, rozeszła się w liczbie 1 miliona sztuk w ciągu zaledwie 8 dni. Utrzymując wciąż niską cenę, producent dodaje do smartbanda nowe funkcje, co cieszy jego użytkowników. Jesteśmy przekonani, że to jeden z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o opaski śledzące naszą aktywność, co tylko potwierdziła recenzja Konrada.

źródło: Wareable