Rozpoczęcie sprzedaży Xiaomi Mi Band 4 w Polsce. Opaska dostaje aktualizację wnoszącą język polski

Zgodnie z zapowiedzią, dziś rusza sprzedaż opaski Mi Band 4 w Polsce. Na razie dostępna jest tylko w sklepach stacjonarnych Xiaomi oraz na Mi-home.pl, ale za tydzień będzie można ją kupić także w innych miejscach.

Opaskę Xiaomi Mi Band 4 (lub też: Mi Smart Band 4) zrecenzowaliśmy już dwa tygodnie temu, ale z racji tego, że nie miała ona jeszcze swojej polskiej sklepowej premiery, Konrad musiał obsługiwać ją w języku angielskim. Nie, żeby sprawiało mu to jakąś trudność, ale miło jest, kiedy producent zadba o to, by urządzenie, które nosimy na nadgarstku potrafiło porozumiewać się z nami w tym samym języku, co sparowany z nim smartfon.

Reklama

Dobrą wiadomością jest więc to, że od dziś na opaski Mi Band 4 rozsyłana jest aktualizacja wnosząca język polski.

Firmware oznaczony symbolem V1.0.5.55 widoczny jest jako dostępny do pobrania po sprawdzeniu aktualności oprogramowania Mi Banda.

Spodziewajcie się za kilka dni tekstu o tym, co oprócz języka polskiego wnosi powyższa aktualizacja. Jest szansa, że osoby z naszej redakcji, które posiadają tego smartbanda będą w stanie wyliczyć więcej zmian, niż wskazywałyby na to suche komunikaty Xiaomi.

Opaskę Xiaomi Mi Smart Band 4 kupicie w Mi-home.pl za 149 zł.

Recenzja Xiaomi Mi Band 4 – jeden (niestety duży) krok od opaski idealnej

info dzięki Tomkowi, Konradowi i Jakubowi z Tabletowo