OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition smartwatch
OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition (źródło: OnePlus)

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition to prawdziwa gratka dla fanów świata Harry’ego Pottera

Harry Potter wiecznie żywy, mimo że pierwsza część sagi przygód (na początku) małego czarodzieja została wydana w 1997 roku, a więc prawie ćwierć wieku temu! Poczuliście się staro? Jest to jednak kultowa marka, która ma miliony wielbicieli na całym świecie, dlatego po OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition z pewnością ustawią się długie kolejki.

Reklama

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition

Smartwatch będzie prawdziwą gratką dla fanów Harry’ego Pottera, ponieważ producent zadbał o to, aby mieli oni wrażenie obcowania z urządzeniem, żywcem wyjętym z czarodziejskiego świata.

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition ma pasek z wegańskiej skóry, na którym wybito herb Hogwartu. Co więcej, można go ustawić również jako tapetę na ekranie smartwatcha albo zamiast niego umieścić na wyświetlaczu dynamiczną tarczę, symbolizującą jeden z czterech domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa: Gryffindor, Hufflepuff, Slytherin lub Ravenclaw.

Ponadto smartwatch oferuje czcionki, animacje i ikony w menu, inspirowane czarodziejskim światem. A to jeszcze nie koniec, ponieważ na jednym z przycisków po prawej stronie obudowy umieszczono błyskawicę, podobną do blizny, znajdującej się na czole Harry’ego Pottera.

Pod względem specyfikacji OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition oferuje dokładnie to samo, co „zwykły” OnePlus Watch, czyli m.in. 1,39-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 454×454 pikseli (326 ppi), pulsometr i pulsoksymetr, ponad 110 trybów sportowych (w tym sporty wodne, jako że obudowa ma certyfikat IP68) i obsługę systemów GNSS: GPS, GLONASS, Galileo i Beidou.

Ponadto smartwatch umożliwia przeprowadzanie rozmów głosowych poprzez Bluetooth (po sparowaniu ze smartfonem) i odtwarzanie muzyki (urządzenie ma 4 GB wbudowanej pamięci). Według deklaracji producenta, OnePlus Watch może działać na jednym ładowaniu do 14 dni lub do 25 godzin ze stale włączonym GPS. Akumulator ma pojemność 402 mAh.

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition smartwatch
źródło: OnePlus

Cena OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition, dostępność

Cena OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition została ustalona w Indiach na 16999 rupii (równowartość ~890 złotych). Dla porównania, „zwykły” OnePlus Watch kosztuje w tym kraju 14999 rupii (~785 złotych). Sprzedaż limitowanej edycji rozpocznie się 20 października 2021 roku.

Na tę chwilę nie mamy informacji na temat dostępności OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition poza Indiami.