OnePlus 3

OnePlus 3 w wersji Soft Gold trafi do sprzedaży 1 sierpnia

OnePlus 3 dostępny jest na razie tylko w grafitowej wersji kolorystycznej. Zgodnie z zapowiedziami, wkrótce dołączy do niej kolejna, jasnozłota (Soft Gold). Będzie ją można kupić od 1 sierpnia.

OnePlus opublikował nawet film promocyjny, przedstawiający nowy wariant kolorystyczny swojego tegorocznego flagowca. To, czy komuś się on spodoba, czy nie, to wyłącznie kwestia gustu, ale jedno jest oczywiste – złotego OnePlus 3 po prostu nie mogło zabraknąć w portfolio, ponieważ wszyscy konkurenci oferują swoje smartfony w takim kolorze.

Niestety, OnePlus 3 dostępny będzie tylko w tych dwóch wersjach. W przeszłości pojawiały się plotki, że na rynku pojawi się również czerwona, a nawet zielona, ale sam zainteresowany stanowczo temu zaprzeczył. Trochę szkoda, ponieważ na renderach prezentowały się one naprawdę mile dla oka.

Przy okazji warto też zauważyć, że OnePlus powiela zachowania konkurentów także w innej kwestii – podobnie, jak oni, nie zaprezentował od razu obu wersji kolorystycznych, a tylko jedną. Jest to oczywiście jak najbardziej przemyślane posunięcie i służy utrzymaniu zainteresowania danym modelem (w tym przypadku OnePlus 3). Ciekawe tylko, ile osób pożałuje, że kupiło grafitowy wariant, a nie poczekało na złoty.

Źródło: OnePlus