Ważne

Co powiecie na OnePlus 3 w zielonej wersji kolorystycznej?

Grafitowa, jasnozłota, czerwona i zielona – w takich wersjach kolorystycznych ma podobno być oferowany OnePlus 3Podobno, ponieważ tylko dwie pierwsze zostały oficjalnie potwierdzone lub zapowiedziane. Pozostałe dwie to na razie przedmiot plotek i domysłów.

Czerwona wersja kolorystyczna, opisywana przeze mnie zaledwie wczoraj – sądząc po Waszych reakcjach i komentarzach – bardzo Wam się spodobała. Ciekawe więc, jak zareagujecie i co powiecie na OnePlus 3 w zielonym odcieniu?

OnePlus 3 green zielony

OnePlus 3 w zielonej wersji kolorystycznej (kliknij, żeby powiększyć)

O ile OnePlus 3 w czerwonej wersji kolorystycznej – jeśli wierzyć leaksterowi, który ją przyłapał – pojawiła się na oficjalnej (chińskiej) stronie producenta, o tyle nie wiadomo, skąd pochodzi render, widoczny powyżej (serwis źródłowy tego nie precyzuje). Grafika wygląda jednak identycznie, jak ta, przedstawiająca czerwony wariant. Albo więc obie są prawdziwe i rzeczywiście OnePlus 3 w takich kolorach pojawi się na rynku, albo ktoś sobie z nami pogrywa i wprowadza nas w jeden wielki błąd.

Jasnozłoty OnePlus 3 ma zadebiutować w lipcu. Ciekawe, czy razem z nim trafi do sprzedaży również czerwony i zielony, czy – jeśli w ogóle tak ma się stać – będziemy musieli na to poczekać trochę dłużej. Czekamy też, aż sam zainteresowany, czyli OnePlus, wypowie się w tej kwestii.

Źródło: GizChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona