Ważne

OnePlus potwierdza: nie będzie czerwonego i zielonego OnePlus 3

Jeśli znaleźliście się w grupie osób, która po usłyszeniu, że OnePlus 3 dostępny będzie również w czerwonej i zielonej wersji kolorystycznej, już wyjmowała gotówkę z portfela, to niestety musicie wykonać odwrotny ruch i schować ją tam z powrotem. OnePlus bowiem oficjalnie zaprzeczył tamtym doniesieniom.

Spora część producentów oferuje swoje smartfony w wielu różnych odcieniach. Obecnie króluje srebro, szarość, złoto i Rose Gold, ale spotkać też można urządzenia w niebieskich, czerwonych i zielonych obudowach. Szeroki wybór jest jak najbardziej wskazany i pożądany przez klientów. Jest to bowiem sposób na wyróżnienie się z tłumu i spersonalizowanie posiadanego przez siebie urządzenia. A nie każdy przecież chce się wyrażać przez etui.

OnePlus 3 aktualnie można kupić tylko w grafitowej wersji kolorystycznej. Wkrótce (w lipcu) do oferty dołączyć ma wariant jasnozłoty. Przecieki sugerowały, że klienci dostaną do wyboru jeszcze czerwony oraz zielony. Producent jednak potwierdził, że tak się nie stanie. Trochę szkoda, ponieważ tegoroczny zabójca flagowców jest aktualnie najlepszym smartfonem za 1799 złotych i szersza oferta mogłaby dodatkowo napędzić sprzedaż. Zwłaszcza wśród osób, które przywiązują dużo większą uwagę do powierzchowności posiadanego przez siebie urządzenia.

Mimo to większość z Was w ankiecie uznała, że to w grafitowej wersji kolorystycznej OnePlus 3 wygląda najlepiej, choć i tak sporej (około 1/4)  części z Was najbardziej przypadła do gustu jednak czerwona. Około 20% wybrało zieloną, a tylko 12% jasnozłotą.

Źródło: Android Headlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona