Ważne

OnePlus 3 może pojawić się również w czerwonej wersji kolorystycznej

OnePlus 3 dla wielu jest właśnie tym flagowcem, na którego czekali. Fakt – za 1799 złotych trudno wyrwać coś lepszego. Dla bardziej wybrednych jedynym mankamentem może być mocno ograniczona liczba dostępnych kolorów – aktualnie można kupić tylko grafitowy. W przyszłym miesiącu ma się pojawić jednak również wersja złota, ale możliwe, że w przyszłości dołączy do nich także czerwona.

Już przy okazji premiery OnePlus 3 producent zapewnił, że w ofercie pojawi się też złoty wariant kolorystyczny. Co ciekawe, jest on nawet wyszczególniony na chińskiej stronie OnePlusa, lecz aktualnie figuruje jako niedostępny i nie można nawet zobaczyć jego podglądu. Według deklaracji, ma się to zmienić już w przyszłym miesiącu.

Chińczycy mogą jednak szykować jeszcze jedną wersję kolorystyczną, a mianowicie czerwoną. Jednemu z leaksterów, @the_malignant, udało się dostrzec ją nawet na stronie producenta. Musiała się ona tam pojawić przez przypadek i po chwili zniknęła – na próżno jej teraz tam szukać.

OnePlus 3 red

OnePlus nie wypowiedział się jeszcze, czy rzeczywiście planowane jest wypuszczenie na rynek OnePlus 3 w czerwonej wersji kolorystycznej. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie – wszakże konkurencja oferuje swoje flagowce w wielu różnobarwnych wariantach.

A Wam jak się podoba czerwony OnePlus 3?

Źródło: @the_malignant

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona