OnePlus 3 na kolejnych zdjęciach. Możemy mu się przyjrzeć o wiele dokładniej | Tabletowo.pl

OnePlus 3 na kolejnych zdjęciach. Możemy mu się przyjrzeć o wiele dokładniej

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli wierzyć dotychczasowym doniesieniom, OnePlus 3 możemy zobaczyć już w przyszłym tygodniu. Wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne, jeśli wziąć pod uwagę ilość przecieków na temat tegorocznego zabójcy flagowców. Niedawno mieliśmy okazję poznać jego wygląd, teraz jednak możemy przyjrzeć mu się dokładniej.

Wiemy już, że OnePlus 3 będzie się znacznie różnił od swoich poprzedników. Chińczycy porzucą dopracowywany przez dwie generacje design i wypuszczą na rynek coś, co pod wieloma względami przypomina dostępne w sprzedaży propozycje konkurencji. Dzięki kolejnym zdjęciom widać to jeszcze dokładniej.

Na przodzie smartfona znajdzie się 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), otoczony stosunkowo cienkimi i nieźle zagospodarowanymi ramkami. Pod ekranem umieszczono fizyczny klawisz Home z (najpewniej) zatopionym czytnikiem linii papilarnych. Z drugiej strony możemy natomiast dostrzec oczko kamerki przedniej 8 Mpix, zestaw czujników oraz głośnik do rozmów.

Na dolnej krawędzi umieszczono port USB Typu C, złącze 3,5 mm jack audio, mikrofon(y?) oraz głośnik do multimediów. Górna za to jest całkiem pusta. Z kolei na prawej znalazł się jeden przesuwany przycisk, więc tych, służących do regulacji głośności i włączania/blokady powinniśmy szukać na przeciwległym boku (niewidocznym na zdjęciach).

Sam tył najbardziej przyciąga wzrok, ale niestety nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wystający, „kwadratowy” aparat i plastikowe wstawki to elementy, które możemy spotkać w wielu dostępnych na rynku smartfonach. OnePlus 3 nie wyróżni się więc na tle konkurencji.

Jeśli chodzi natomiast o prawdopodobną specyfikację techniczną tegorocznego zabójcy flagowców, to została ona dokładnie opisana w tym artykule.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona