Ważne

Potężny przeciek na temat OnePlus 3 – pełna specyfikacja i ceny

Spodziewamy się, że jeszcze w tym miesiącu zobaczymy OnePlus 3 – około 18 maja. Czasu pozostało więc już niewiele, dlatego nie dziwią kolejne przecieki na jego temat. Tym razem mamy do czynienia z naprawdę „potężnym”, ponieważ zdradza on nam prawie pełną specyfikację techniczną smartfona.

Informacjami na temat OnePlus 3 podzielił się użytkownik serwisu Weibo, KJuma. Opublikował on długą listę, na której znalazły się nie tylko parametry techniczne smartfona, ale również jego ceny. Co ciekawe, w większości (ale nie w 100%) pokrywają się one z wcześniejszymi doniesieniami z bardziej lub mniej wiarygodnych źródeł. Żeby zbędnie nie przedłużać, poniżej najważniejsze elementy specyfikacji tegorocznego zabójcy flagowców:

  • 5,5-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080×1920),
  • czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530,
  • 4 GB lub 6 GB RAM,
  • 32 GB lub 64 GB pamięci wewnętrznej,
  • aparat główny 16 Mpix,
  • kamerka 8 Mpix na przodzie,
  • akumulator o pojemności 3500 mAh,
  • system operacyjny Android 6.0 Marshmallow.

Zgodnie z informacjami, przekazanymi również wcześniej przez anonimowego pracownika OnePlus, podstawowy wariant OnePlus 3 kosztować ma 1999 juanów chińskich (około 1230 złotych bez podatku). Za wersję z 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej trzeba będzie natomiast zapłacić 2499 juanów chińskich (około 1530 złotych bez podatku).

Nie mamy nadal informacji, czy na wyposażeniu smartfona znajdzie się slot na microSD, którego do tej pory zawsze brakowało. Wiemy za to, że powróci moduł NFC, oraz że pojawi się możliwość szybkiego ładowania wbudowanego akumulatora (5V 4A).

OnePlus 3 zapowiada się naprawdę ciekawie. Czy okaże się prawdziwym zabójcą flagowców? Ma na to szanse, ale nie można zapominać, że konkurencja jest naprawdę silna i niełatwo będzie mu ją pokonać.

Źródło: Weibo (KJuma) przez GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona