OnePlus 2 „wykręcił” 63 700 punktów w benchmarku AnTuTu | Tabletowo.pl

OnePlus 2 „wykręcił” 63 700 punktów w benchmarku AnTuTu

Dołącz do dyskusji 0

Premiera drugiej generacji „zabójcy flagowców” już za niecały tydzień. Z wcześniejszych przecieków znamy już większość jego specyfikacji, m.in. procesor Qualcomm Snapdragon 810 w wersji 2.1, 4 GB pamięci operacyjnej RAM i aparat o matrycy 12,4 Mpix z przesłoną f/2.0 i laserowym autofokusem. Ostatnio jednak atmosfera wokół OnePlus 2 nieco się „ociepliła”, jak się zapewne domyślacie, za sprawą przegrzewającego się procesora.

Wczoraj wyciekły do sieci screeny przedstawiające porównanie w benchmarku AnTuTu modeli OnePlus One i OnePlus Two. Mówiąc bardzo delikatnie, nie napawały one optymizmem. Jak widzicie na zdjęciu poniżej, w wielu aspektach zeszłoroczny „zabójca flagowców” z procesorem Qualcomm Snapdragon 801 pokonał swojego następcę ze Snapdragonem 810. Różnica w łącznym wyniku także nie była zbyt duża.

OnePlus One versus OnePlus 2 benchmark AnTuTu

Tak słaby wynik mógł się wiązać z ograniczeniem wydajności procesora w OnePlus Two, aby zapobiec jego przegrzewaniu się. Natychmiast pojawiło się więc pytanie – czy jest sens kupować nowy model, skoro poprzedni jest bardziej wydajny?

Odpowiedź przedstawiamy poniżej. Jak wynika z nowego benchmarku, wydajność OnePlusTwo została znacznie zwiększona i aktualnie jest na zadowalającym poziomie.

Premiera OnePlus Two odbędzie się 27 lipca o godzinie 10:00 czasu wschodniego. Cena drugiej generacji „zabójcy flagowców” ma nie przekroczyć 450 dolarów.

OnePlus poinformował także, że pozostanie przy systemie zaproszeń, ale będą one bardziej dostępne niż miało to miejsce w przypadku OnePlus One.

Źródło: phoneArena (1), (2)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona