Cena OnePlus Two nie przekroczy 450 dolarów

OnePlus One zjednał sobie wielu użytkowników przez doskonały stosunek parametrów technicznych do ceny, która w momencie premiery wynosiła 269 euro (16GB). Dla wielu jednak barierą nie do przeskoczenia był dość kontrowersyjny system zaproszeń, bez których – przez długi czas – nie można było go kupić. Wkrótce, jak doskonale wiecie, zadebiutuje jego następca. Dzięki zespołowi odpowiedzialnemu za to urządzenie wiemy już, jakiej ceny możemy się spodziewać.

Pete Lay, CEO OnePlus, zamieścił na Google+ poniższe zdjęcie z adnotacją, że firma tworzy najlepszy smartfon, jaki jest w stanie („Honestly, it’s never been about the price. We simply make the best smartphones we can, and we go from there”).

oneplus-two-450dolarów

Wiemy już zatem, że OnePlus Two będzie kosztował nie więcej niż 450 dolarów. Premiera telefonu odbędzie się już 27 lipca i to właśnie wtedy poznamy jego oficjalne parametry techniczne.

Póki co wiemy, że OnePlus Two ma oferować procesor Snapdragon 810, skaner linii papilarnych oraz port microUSB typu C. Mówi się również o 5,5-calowym wyświetlaczu QHD.

źródło: AndroidCentral, +OnePlus

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona