Kapitalna okazja: Samsung Galaxy S8 za 999 złotych! Będą kolejki do kas

To niepodważalnie najlepsza oferta na Samsunga Galaxy S8, jaka dotąd się pojawiła, i najpewniej – jaka może jeszcze pojawić się w nadchodzących tygodniach. Dostać nowego (dwuletniego, ale jednak) flagowca za 1000 zł? W głowie od razu pojawia się pytanie: „Gdzie mam podpisać?”.

Sklep Komputronik w warszawskiej galerii Mokotów jest zamknięty na czas remontu, ale dobiega on już do końca, a na 21 marca planuje się ponowne otwarcie sklepu. Od godziny 10:00 – zapewne niezbyt długo, ze względu na spodziewany napływ chętnych – będzie można kupić w nim Samsunga Galaxy S8 w cenie 999 zł.

Reklama

Jako że chętnych będzie pewnie mnóstwo, trzeba będzie liczyć się z tłumem przed wejściem do sklepu i w środku. Nie ma żadnej gwarancji, że uda nam się kupić promocyjny sprzęt, ale warto spróbować, bo obniżka jest konkretna. Obecnie sklepy nie sprzedają Galaxy S8 taniej niż za 1700 złotych.

Nawet dwa lata po swojej premierze, Samsung Galaxy S8 jest w tej cenie świetnym wyborem. Smartfon nie stracił na urodzie mimo dwóch nowszych generacji. Ma 5,8-calowy, ładny ekran Super AMOLED, wielokrotnie chwalony w recenzjach i testach. Procesor Exynos 8995, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej będą zupełnie wystarczające do codziennego, nawet intensywnego użytkowania.

W tej cenie trudno też znaleźć telefon, który robiłby o wiele lepsze zdjęcia. Pojedynczy aparat zastosowany w Galaxy S8 wciąż świetnie się sprawdza. Ostatnio dostał sporą aktualizację do najnowszego Androida i nakładki systemowej One UI. Zresztą, o tym, jak urządzenie działa po kilkunastu miesiącach użytkowania, możecie przeczytać w tekście Krzyśka – jako (były już) użytkownik S-ósemki, miał w tej materii sporo do powiedzenia.

Jak po 1,5 roku sprawuje się Samsung Galaxy S8?

źródło: pepper, paqus92