T-Mobile logo
fot. Pixabay

T-Mobile daje więcej internetu w nowym MIX-ie

MIX jest ciekawym rodzajem oferty, bowiem łączy w sobie zalety zarówno taryfy na kartę (prepaid), jak i abonamentu. Klient co miesiąc doładowuje konto określoną w umowie kwotą, a jednocześnie otrzymuje na start nowy smartfon od operatora – dla wielu osób to rozwiązanie idealne. T-Mobile właśnie wprowadza do sprzedaży nową odsłonę oferty MIX, w której użytkownicy mogą dostać dodatkowy pakiet internetowy, o ile spełnią wcześniej jeden warunek.

Nowy MIX w T-Mobile

Osoby, które zdecydują się na ten rodzaj oferty, mogą wybrać jeden z trzech wariantów – z miesięcznym zobowiązaniem w wysokości 30, 40 lub 50 złotych. Umowa standardowo podpisywana jest na 24 doładowania, jednak w ofercie z tańszym telefonem po 12 doładowaniach klient decyduje, czy chce zwiększyć ich liczbę o kolejnych 12 doładowań (wówczas będzie musiał uzupełnić konto zakontraktowaną kwotą jeszcze 24 razy), czy woli podwoić kwotę doładowania i szybciej zakończyć okres zobowiązania.

Reklama
Tańszy telefon w MIX w T-Mobile – zasady (fot. T-Mobile)

We wszystkich wariantach nowego MIX-a klienci otrzymają nielimitowane rozmowy na numery w T-Mobile i Heyah oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych. Do tego, w zależności od wybranej oferty, dostaną również 200, 400 lub 600 minut do pozostałych operatorów, a także 2 GB, 4 GB lub 6 GB internetu. Pakiet może zostać jednak zwiększony o 50% na czas trwania całej umowy pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych.

W taryfie MIX 50 dodawana jest też usługa Supernet Video DVD bez limitu danych, natomiast w pozostałych dwóch (MIX 30 i MIX 40) trzeba za nią zapłacić 5 złotych miesięcznie. Klienci ewentualnie będą również mogli wykupić Supernet Video HD za 15 złotych miesięcznie. W ramach wspomnianej usługi dostępne są m.in. serwisy YouTube, Netflix, VOD.pl, Player, TVP Sport HD i WP Pilot.

Nowy MIX w T-Mobile (fot. T-Mobile)

Osoby, które zdecydują się na nowy MIX w T-Mobile, będą mogły dobrać smartfon już od złotówki na start, m.in. Samsunga Galaxy J4+, LG K40 czy Nokię 4.2. Operator przygotował także propozycję dla klientów, którzy nie potrzebują inteligentnego telefonu i wystarczy im klasyczna komórka – tacy użytkownicy mogą skorzystać z oferty z miesięcznym doładowaniem w wysokości 20 złotych.

Na koniec warto dodać, że MIX nie jest umową terminową – im szybciej klient zrealizuje wszystkie zakontraktowane doładowania, tym wcześniej będzie mógł podpisać nową z nowym smartfonem (lub też klasycznym telefonem, co kto woli).

Źródło: informacja prasowa