LG K40 w Polsce. Za zakup smartfona dostaniemy rabat na produkty New Balance

Budżetowe smartfony LG mają się dobrze. Producent wprowadził właśnie do sprzedaży w naszym kraju model K40. W promocji możemy dostać ten model razem z kodem uprawniającym nas do otrzymania rabatu na produkty New Balance.

LG K40

Smartfon jest typowym budżetowcem – wystarczy spojrzeć na jego specyfikację. K40 wyposażono w ekran 5,7 cala o proporcjach 18:9 i wyświetlający obraz w rozdzielczości HD+. Do tego mamy ośmiordzeniowy procesor MediaTeka Helio P22 (MT6762, 4×2.0 GHz + 4×1.5 GHz) i marne 2 GB pamięci RAM. Do tego 32 GB pamięci wewnętrznej i slot na kartę microSD (maks. 2 TB).

Aparat główny dysponuje matrycą 16 Mpix, autofokusem i dynamicznym doborem sceny, zaś kamera przednia ma 8 Mpix, a zdjęcia z niej doświetlane są diodą LED. Smartfon ma wydzielony przycisk wywołujący Asystenta Google, zaś po jego dwukrotnym naciśnięciu otwiera się aplikacja Google Lens, rozpoznająca przedmioty i miejsca.

Czymś, co może przekonywać do zakupu, mogą być rozszerzone możliwości audio (dzięki funkcji DTS:X 3D) i certyfikat MIL-STD 810G, potwierdzający wytrzymałość urządzenia.

Dodatkowo, od 10 kwietnia obowiązuje promocja, w której po zarejestrowaniu zakupu na specjalnej stronie www.strefalg.pl/promocjelg użytkownik otrzyma rabat na cały asortyment New Balance.

LG K40 kierowany jest do młodzieży, stąd w kampanii reklamowej biorą udział reZi i Julka Żugaj, choć trudno byłoby mi się przekonać do smartfona z 2 GB RAM-u. Nawet, gdyby smartfon kosztował znacznie mniej niż sugerowane 799 zł.

źródło: informacja prasowa