Games with Gold GWG Xbox

Sonic w kinach i na Xboksie! – Games with Gold na marzec

Po dość przeciętnym lutowym Games with Gold (a przynajmniej w porównaniu do PlayStation Plus) pora na podniesienie poprzeczki przez Microsoft. Jak zapowiada się marzec dla fanów Xboksa? Całkiem nie najgorzej, bo w kolejnym Games with Gold pojawił się nawet Sonic!

Dla przypomnienia — luty z Games with Gold upłynął nam z mrocznym Call of Cthulhu, TT Isle of Man, Fable Heroes, a także kultowym Star Wars Battlefront. Nie był to i może rekordowo dobry miesiąc dla fanów Xboksa, ale moim zdaniem każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie i miło spędzić ten dość ponury pod względem pogody luty.

A jak zapowiada się nadchodzący miesiąc z Games with Gold? Głównym daniem będzie Batman: The Enemy Within, czyli całkiem nieźle oceniana przygodówka od uznanego Telltale Games. Łakomym kąskiem jest również świetnie oceniane Shantae: Half-Genie Hero, a także Castlevania: Lords of Shadow 2. Na deser został nam Sonic Generations — po kinowym seansie jak znalazł.

Pełna lista gier w Xbox Games with Gold na luty:

  • Batman: The Enemy Within – The Complete Season (Espisodes 1-5) – od 1 do 31 marca na konsoli Xbox One
  • Shantae: Half-Genie Hero – od 16 marca do 15 kwietnia na konsoli Xbox One
  • Castlevania: Lords of Shadow 2 – od 1 do 15 marca na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • Sonic Generations – od 16 do 31 marca na konsoli Xbox One i Xbox 360

Ze swojej strony mogę polecić Castlevania: Lords of Shadow 2, czyli bardzo dobry hack’n’slash z 2014 roku, który nawet dziś potrafi sprawić sporo zabawy za sprawą swojego dopracowanego systemu walki. Fanom przygodówek Telltale Games z pewnością przypadnie również do gustu Batman: The Enemy Within.

Przypominam również, że abonament Games with Gold jest dostępny w ramach Xbox Game Pass Ultimate, który obecnie możecie kupić za jedynie 4 zł!

Jutro około godziny 18:00 zostanie również opublikowana oferta PlayStation Plus, o czym również Was – jak zawsze – poinformujemy.

Co sądzicie o marcowym Games with Gold? Znaleźliście coś dla siebie?

Specyfikacja Xbox Series X prosto od Microsoftu. Pełna wsteczna kompatybilność!

Źródło: YouTube