komputer laptop praca work
fot. hamonazaryan1 / Pixabay

Orange wprowadza do oferty Nowy Internet Firmowy. Do wyboru są trzy pakiety

Internet jest niezbędnym narzędziem do pracy w wielu przedsiębiorstwach. Oczekiwania i wymagania klientów nieustannie rosną, dlatego operatorzy co jakiś czas zmieniają swoją ofertę, aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby użytkowników. Orange prowadziło dziś do sprzedaży Nowy Internet Firmowy, który zapewni nie tylko połączenie z siecią, ale też pakiet dodatkowych, mogących się przydać usług.

Reklama

Jak zapewnia operator, nowe warianty usługi zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o małych i średnich firmach:

Nasz Nowy Internet Firmowy to wiele możliwości zwiększających stabilność i bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Nasi klienci biznesowi mogą skorzystać z trzech wariantów: S, M i L, zapewniających różne dodatkowe usługi w ramach abonamentu. Dzięki temu mogą dopasować pakiet usług do swoich firmowych potrzeb – mówi Bożena Leśniewska, wiceprezes zarządu Orange ds. rynku biznesowego.

Nowy Internet Firmowy od Orange – pakiety, cennik

Podstawową składową oferty Nowy Internet Firmowy jest oczywiście internet – klienci dostaną do dyspozycji prędkości do 80 Mbit/s, do 300 Mbit/s, do 600 Mbit/s i do 1 Gbit/s, w zależności od możliwości technicznych w danej lokalizacji.

Oprócz tego, wraz z dostępem do internetu, klienci biznesowi dostaną też paczkę dodatkowych usług. W pakiecie Internet Firmowy S będą to wsparcie zdalne (diagnozowanie i usuwanie usterek na firmowym sprzęcie za pomocą bezpłatnej infolinii) oraz CyberTarcza stacjonarna (zabezpieczenie przed cyberatakami i ostrzeżenia przed korzystaniem z potencjalnie niebezpiecznych witryn).

W pakiecie Internet Firmowy M klienci również dostaną do dyspozycji zdalne wsparcie, a do tego też dwie dodatkowe usługi do wyboru (CyberTarcza stacjonarna, Orange Office, wsparcie zaawansowane lub gwarancja naprawy łącza do 8 godzin od awarii). Z kolei w wariancie Internet Firmowy L otrzymają wszystkie dostępne usługi, których jest w sumie aż sześć (wszystkie ww. plus stały adres IP).

Orange Nowy Internet Firmowy pakiety cennik
Nowy Internet Firmowy – dostępne pakiety i ceny w wersji z internetem światłowodowym do 300 Mbit/s (źródło: Biuro Prasowe Orange Polska)

Powyżej widzicie przykładowy cennik w ofercie z internetem światłowodowym o prędkości do 300 Mbit/s (podobny obowiązuje przy prędkości do 80 Mbit/s), ale przy szybszym światłowodzie ceny są wyższe. Pełna oferta dostępna jest na dedykowanej stronie internetowej Orange.

Polecamy również: