fot. Pixabay

Orange: specjalna oferta internetu mobilnego dla uczniów i no limit + 5 GB za darmo w pre-paid

Początek roku szkolnego uczniowie mają już za sobą i od teraz powinni wziąć się ostro za naukę. Orange przygotowało więc specjalną ofertę internetu mobilnego w przystępnej cenie, bo dostęp do sieci bardzo często przydaje się podczas zdobywania nowej wiedzy. Ponadto użytkownicy ofert na kartę mogą skorzystać ze świetnej promocji.

Specjalna oferta internetu mobilnego dla uczniów od Orange

Internet Mobilny Optymalny to oferta, w ramach której klienci otrzymują pakiet 50 GB internetu mobilnego za 39,99 złotych miesięcznie. Od razu trzeba jednak wspomnieć, że jest to cena po rabatach (5 złotych za zgodę na e-fakturę i za terminowe płatności oraz kolejne 5 złotych za zgody marketingowe). Jeśli ktoś jednak posiada już pakiet Orange Love, może liczyć na rabat w wysokości aż 20 złotych miesięcznie za łączenie usług. W takiej sytuacji oferta ta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Ponadto klienci mogą dobrać również zestaw urządzeń, które przydadzą się do nauki. W jego skład wchodzą laptop HP 255 G7 (ekran 15,6″, procesor AMD A6-9225, 4 GB RAM, 256 GB pamięci masowej, Windows 10) oraz router Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7 (pobieranie do 300 Mbit/s, wysyłanie do 100 Mbit/s; WiFi 2,4 GHz i 5 GHz). Łączna cena za ten zestaw to 81 złotych miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące). Można również wziąć sam laptop lub router za (odpowiednio) 68 zł i 13 złotych miesięcznie (na 24 raty).

laptop HP 255 G7 router Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7 Orange
laptop HP 255 G7 i router Alcatel LINKHUB HH71 LTE cat7 (źródło: Orange)

Operator poinformował również, że do końca czerwca 2021 roku przedłuża uruchomiony w maju Edu Press, czyli bezpłatny transfer danych w najpopularniejszych serwisach edukacyjnych. Oznacza to, że korzystanie z platform Portal Librus, Vulcan, Eduelo, Matzoo, Epodreczniki, Ninateka, Muzykoteka Szkolna, Wolne Lektury oraz strony Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne nie będzie się wiązało z pomniejszaniem dostępnego pakietu internetu. Ponadto wyzerowane będą także wejścia na strony programów prowadzonych przez Fundację Orange: Lekcja:Enter, #SuperKoderzy i MegaMisja.

Promocją objęci są wszyscy klienci operatora, w tym korzystający z oferty Orange Flex i nju mobile.

No limit i 5 GB internetu za darmo w Orange na kartę

Użytkownicy taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange Free na kartę oraz abonenci oferty Zetafon, którzy korzystają z ww. taryf, mogą bezpłatnie otrzymać usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 5 GB” na 5 dni.

Aby ją włączyć, należy wysłać SMS o treści SZKOŁA pod bezpłatny numer 364 najpóźniej do najbliższej niedzieli, tj. 6 września 2020 roku, do godziny 23:59. Bonus zostanie uruchomiony w ciągu 24 godzin i będzie ważny przez pięć pełnych dni do północy.

Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko raz i tylko pod warunkiem, że ma aktywne konto. Co jednak pozytywnie zaskakuje, klient otrzymuje jednocześnie też pakiet 0,53 GB internetu do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej.

Operator zastrzega też, że z promocji nie mogą skorzystać klienci, którzy mają włączoną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej i cyklicznej.

Regulamin promocji „Szkoła” (PDF)