Reklama
Orange logo
fot. Pixabay, Wikipedia

Promocja: ekstra 100 GB za darmo od Orange, ale tylko dla wybranych

Wszystkie raporty na temat transmisji danych pokazują, że z roku na rok użytkownicy zużywają coraz więcej internetu. Dodatkowe 100 GB z pewnością więc przyda się klientom Orange. Promocja dostępna jest jednak tylko dla wybranych.

Reklama

Jest taka niepisana zasada, że im więcej internetu, tym lepiej. Oczywiście nie wszyscy użytkownicy zużywają dziesiątki czy nawet setki gigabajtów, lecz wśród klientów każdego operatora nie brakuje takich osób. Orange wychodzi im naprzeciw, oferując dodatkową paczkę 100 GB transferu.

Ekstra 100 GB za darmo w wybranych Planach Mobilnych od Orange

Operator poinformował, że rusza dziś z nową promocją, dzięki której użytkownicy wybranych Planów Mobilnych otrzymają w prezencie dodatkowe 100 GB internetu.

Oferta skierowana jest do klientów, którzy podpiszą nową umowę, przedłużą obecną, przeniosą numer do Orange lub przejdą z karty na abonament i wybiorą Plan Mobilny 55 lub Plan Mobilny 75. To jednak nie jedyny warunek, jaki trzeba spełnić – z promocji można skorzystać jedynie wtedy, kiedy podpisze się umowę przez stronę internetową operatora, infolinię 801235567 lub aplikację Mój Orange w wersji 5.0.

Promocja Orange 100 GB więcej w Planach Mobilnych
Klienci, którzy zdecydują się na wybrane Plany Mobilne, otrzymają dodatkowy pakiet 100 GB internetu całkowicie za darmo (źródło: Orange)

Dodatkowy pakiet 100 GB internetu zostanie uruchomiony w ciągu trzech dni od momentu podpisania umowy/aneksu i będzie ważny przez 90 dni kalendarzowych. Warto też pamiętać, że można go wykorzystać jedynie na terenie Polski.

Co także bardzo istotne, promocyjny transfer (z pełną prędkością) ma być wykorzystywany w pierwszej kolejności przed pakietem dostępnym w wybranym Planie Mobilnym, choć zarówno w jednym, jak i drugim operator oddaje do dyspozycji klienta nielimitowany transfer, aczkolwiek w Planie Mobilnym 55 uruchamia się tzw. lejek po przetransferowaniu 15 GB, a w Planie Mobilnym 75 po 70 GB. W tym ostatnim dodatkowo jest dostępna również technologia #hello5G i Video Pass przez 24 miesiące za 0 zł (w tańszym tylko przez jeden miesiąc).

Na koniec, jako ciekawostkę, Orange podaje, że 10-godzinne oglądanie filmów na YouTube zużyje ~5 GB, dwugodzinny film w jakości HD na Netflix 6 GB, a dziesięć godzin na Facebooku 2 GB. Dodatkowe 100 GB to zatem naprawdę dużo.