fot. freestocks.org / Pexels

Co dla nastolatka pod choinkę? Starter z YouTuberem!

Do tematu prezentów gwiazdkowych w sposób niezwykle oryginalny podszedł operator sieci Play. Postanowił on wprowadzić do sprzedaży specjalne startery Play na Kartę, ozdobione wizerunkami popularnych twórców internetowych.

Reklama

Starter Play na Kartę z YouTuberem

Obecność zdjęcia twórcy i jego podpisu to tylko jeden z powodów, dla których warto podarować taki starter komuś, kto śledzi jednego ze współpracujących z siecią twórców. Wewnątrz znajduje się bowiem tajemnicza dedykacja od YouTubera, a coś od siebie dorzucił również Play, oferując nielimitowane rozmowy i sporą paczkę danych w ramach opłaty za starter.

By stać się posiadaczem jednego ze specjalnych zestawów, należy udać się do któregoś z punktów handlowych, w których dostępne są startery Play i nabyć go za kwotę 25 złotych. Nie jest ona przypadkowa. Na opakowaniu startera znalazła się bowiem informacja 25 GB za 25 zł. W praktyce, w cenie pakietu startowego nowy użytkownik sieci otrzymuje, do wykorzystania przez 30 dni, reklamowaną paczkę danych oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y. Co istotne, po aktywacji na konto klienta trafi, w ramach bonusu, kolejne 15 GB danych do pobrania.

Reklama

Po upływie 30 dni starter będzie rozliczany zgodnie z zasadami obowiązującymi w przypadku taryfy SOLO M. Operator pozwala jednak zmienić ją na dowolną inną.

Startery Play z YouTuberami
Startery Play z YouTuberami

Których twórców znajdziemy na opakowaniach?

W ramach współpracy oznaczonej jako #teamplay<3, na starterach pojawi się dziewięciu YouTuberów: Disowskyy, Izak, Karolek, Blowek, Friz, Martin Stankiewicz, Manoyek, Szparagi i Sitr0x. W sprzedaży dostępna będzie również dziesiąta wersja, udekorowana podobiznami graczy z Illuminar Gaming.

Promocja: doładuj konto w Play przez Google Pay, a dostaniesz nawet 20 zł w prezencie

Jeżeli obdarowana promocyjną kartą SIM osoba nie wyrazi zainteresowania dołączeniem do Play, może zachować na pamiątkę wyłącznie podobiznę twórcy. Grafika jest bowiem naniesiona na opakowanie w taki sposób, by umożliwić jej oderwanie i przechowywanie niezależnie od samego startera, na przykład w formie pamiątki. Kampania Play adresowana jest, przede wszystkim, do osób w wieku szkolnym.

100 GB za darmo dla abonentów Play

100 GB darmowego internetu dla abonentów Play, ale… tylko dla wybranych

Źródło: informacja prasowa