promocja Play doładowanie Google Pay Play24
źródło: Blog Play

Promocja: doładuj konto w Play przez Google Pay, a dostaniesz nawet 20 zł w prezencie

Raz na jakiś czas każdy musi doładować konto. Jeśli jesteś klientem Play, przyszedł moment, aby to zrobić, ponieważ można od operatora dostać nawet dodatkowe 20 złotych w prezencie. Trzeba spełnić jednak kilka warunków.

Reklama

Nawet 20 zł gratis za doładowanie konta w Play na kartę

Numer na kartę w Play można doładować na wiele różnych sposobów. Prawdopodobnie najpopularniejszym jest dokonywanie tego za pomocą 14-cyfrowych kodów generowanych z terminala w sklepie oraz przez bankowość internetową, ponieważ to najszybsze metody. Operator umożliwia jednak również uzupełnienie konta przez jego dedykowaną stronę internetową, a także aplikację Play24.

Reklama

I to właśnie posiadanie ww. programu na smartfonie jest pierwszym warunkiem, który trzeba spełnić, aby skorzystać z promocji. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android (Sklep Play), jak i iOS (App Store), więc nie powinno to być większym problemem. Z poziomu Play24 można doładować konto na wiele sposobów: przelewem bankowym, kartą, BLIK-iem i Google Pay. Preferencje są różne, ale moim zdaniem ten ostatni jest najwygodniejszy, bo najszybszy i najmniej skomplikowany.

I to właśnie przy doładowaniu konta z wykorzystaniem Google Pay można dostać nawet 20 złotych w prezencie. Przy uzupełnieniu kwotą od 5 zł do 40 zł użytkownik otrzyma 50% kwoty doładowania, natomiast przy wyższej zawsze 20 złotych. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy taryf Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę ODNOWA, Internet na Kartę, RBM Siema na Kartę PL oraz RBM Siema na Kartę.

promocja Play doładowanie Google Pay Play24
źródło: Blog Play

Jest jednak jeszcze kilka dodatkowych warunków: promocja skierowana jest do osób, które do tej pory nigdy nie doładowywały konta przez aplikację Play24 z wykorzystaniem systemu płatności mobilnych Google Pay, a do tego jeden użytkownik może skorzystać z tej oferty tylko raz. Zainteresowani mają na to czas do 31 grudnia 2019 roku.

Regulamin oferty promocyjnej „Bonus za doładowanie w aplikacji Play24 z Google Pay” (PDF)

Źródło: informacja prasowa, Blog Play