Nowe wideo z HTC Flyer w roli głównej

Reklama

Jeżeli ktoś zapytałby mnie na jakie dwa tablety czekam najbardziej, bez wahania odpowiedziałbym: HP TouchPad i HTC Flyer. Oba urządzenia wyróżniają się z tłumu ciekawymi funkcjami, eleganckim, minimalistycznym designem i dopracowanym systemem (w przypadku TouchPada jest to WebOS, a HTC – Android 2.4 z autorską nakładką graficzną SenseUI).

Dzisiaj firma HTC, na swoim oficjalnym blogu, opublikowała dwa filmy wideo będące obszernym przeglądem funkcji tabletu. Zobaczyć na nich możemy szczegóły działania nakładki SenseUI, zaadaptowanej specjalnie dla tego urządzenia oraz kilka opcji, których wcześniej nie znaliśmy.

Reklama

Należy zaznaczyć, że zaprezentowany HTC Flyer nie ma jeszcze finalnej wersji oprogramowania, dlatego kilkukrotnie można dostrzec spowolnienia systemu.

Jak Wam się podoba HTC Flyer? Czy uważacie, że to urządzenie, ze swoim jednordzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania zegara 1,5Ghz i Androidem 2.4 (Gingerbread) ma szansę konkurować z takimi tabletami jak Motorola Xoom lub Samsung Galaxy Tab 10.1?

 1. ten tablet to idelany przyklad jak nie wprowadzac nowego uzadzenia na rynek. Ten tablet odnioslby domniemany sukces tylko gdyby byl wypuszczony wtedy do ipad 1 a nie ipad2. Porazka. Bylem wielkim fanem htc czekalem na ten tablet i mialem spore nadzieje ale juz za pozno. Nie kupie od nich ani telefonu ani tabletu. Poszedlem do apla. se la vie.

 2. Kolejny przeciętny produkt (kolejny wirtualny). 1.5 Ghz i spowolnienia systemu. Przed planowanym niebawem wypuszczeniem na rynek to nie powino mieć miejsca (czyba że będo go sprzedawać na gwiazdkę). Mam obawy co do póżniejszego wyświetlania multimediów.
  SenseUi najlepiej zastąpć kilkoma małymi aplikacjami mniej będą żarły pamięć i baterię. 7 calowy tablet to w sumie taki duży smartfon z fajnym ekranem ale czy 2A ładowarka nie wystarczy?. Obracane przyciski i rysik gratis to za mało żeby mnie przekonać. iPadkillerem jest już teraz ale Flyerkiller, specjalnie ograniczony i dziurawiący kieszenie jest już do kupienia :)

  1. HEhe @dudi, racja.

   Normalnie jaja sobie robia z klientów. Za taka cene mozna miec zupełnie przyzwoitego peceta, który – było nie było- zawiera na pewno nie mniej zaawansowanej elektroniki niz tablet.

   Długo czekałem na ten tablet, ale cos mi sie zdaje ze moim wyborem będzie Blackberry Playbook.

 3. Fajna sprawa z tymi podwójnymi przyciskami, ciekawe kiedy konkurencja podchwyci. W życiu nie dałbym trzech tysięcy, mnie najbardziej z dotychczasowych podoba się Optimus ale z tą zapowiadaną ceną i tak trzeba będzie czekać aż cena spadnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama