Nowe wideo z HTC Flyer w roli głównej | Tabletowo.pl

Nowe wideo z HTC Flyer w roli głównej

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli ktoś zapytałby mnie na jakie dwa tablety czekam najbardziej, bez wahania odpowiedziałbym: HP TouchPad i HTC Flyer. Oba urządzenia wyróżniają się z tłumu ciekawymi funkcjami, eleganckim, minimalistycznym designem i dopracowanym systemem (w przypadku TouchPada jest to WebOS, a HTC – Android 2.4 z autorską nakładką graficzną SenseUI).

Dzisiaj firma HTC, na swoim oficjalnym blogu, opublikowała dwa filmy wideo będące obszernym przeglądem funkcji tabletu. Zobaczyć na nich możemy szczegóły działania nakładki SenseUI, zaadaptowanej specjalnie dla tego urządzenia oraz kilka opcji, których wcześniej nie znaliśmy.

Należy zaznaczyć, że zaprezentowany HTC Flyer nie ma jeszcze finalnej wersji oprogramowania, dlatego kilkukrotnie można dostrzec spowolnienia systemu.

Jak Wam się podoba HTC Flyer? Czy uważacie, że to urządzenie, ze swoim jednordzeniowym procesorem o częstotliwości taktowania zegara 1,5Ghz i Androidem 2.4 (Gingerbread) ma szansę konkurować z takimi tabletami jak Motorola Xoom lub Samsung Galaxy Tab 10.1?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona