Dzień z Samsungiem Galaxy Tab 10.1 (wideo)

O Samsungu Galaxy Tab 10.1 słyszeliśmy wiele – także o tym, że nie jest w stanie rywalizować z iPadem 2, przez co producent zastanawiał się przez moment nad obniżeniem jego ceny (po czym z tego pomysłu zrezygnował).Wygląda jednak na to, że tablet ma się dobrze, a nawet bardzo dobrze.

W serwisie AndroidHD opublikowane zostało prawie 12-minutowe wideo prezentujące jeden dzień z Samsungiem Galaxy Tab 10.1.

Film bardziej przypomina reklamę nagraną przez jakiegoś fana, niż typowy hands-on. Tak czy inaczej – jest bardzo ciekawe.

Miłego oglądania!

Komentarze

 • Tomek

  A ile bateria wytrzymuje?

 • Ghostcat

  Czy znów jest lekka zadyszka przy przewijaniu? Czy się czepiam?

 • Bartek Szymański

  Chyba się czepiasz. Ja tam widzę bardzo szybkie działanie. Fakt, jest leciutka przycinka na mapach, ale to jest na marginesie. Pozostaje nam czekać, aż wkońcu coś się pojawi w sklepach.

 • Dawid

  woow , supports settings :D

 • Ejdzbiol

  “incognito mode” jeeej porno wchodzi na tablety! xD a tak na poważnie to kolo z Francji zrobił fajne wideo tyle, że….. jakby to powiedzieć…. gość używa tabletu jak gps’a. Poważnie, czy to aż takie niesamowite że google ma dobre mapy w swoim systemie? Wszyscy wiemy to nie od dziś, a gość jakby właśnie to skumał, pół wideo z Google Maps. Galaxy Tab nie wygląda źle ale zabije go cena, która będzie po prostu za wysoka w porównaniu do konkurencji

 • klasyk

  poczekajmy na oficjalną cene

 • Dawid

  Ja się zastanawiam,
  Apple dobrze wie, że ludzie nie lubią jak się coś przycina więc nie umożliwa swoim urządzeniom robienia tego do czego są za wolne. Czemu inni producenci nie chcą iść tym tropem?

  • Tomek

   Bo tylko Apple robi sprzęt i soft we własnym zakresie. No może jeszcze HP i WebOS,

  • Ghostcat

   To jest tez sprawa optymalizacji systemu pod którym działa dany soft. Jak wcześniej gdżies pisałem wygrzebalem starego iPoda touch 2g i z całkiem wymagającymi aplikacjami radzi sobie całkiem nieźle, choć proc 533 MHz i tylko 128 ramu. Taki przykład. sketchbook mobie na wspomnianym ipodzie hula jak dzik, natomiast na archosie 101 (1ghz/256ram) ledwo ciągnie i na każdym kroku dostaje zadyszki. O sketchbooku pro na ipaqdzie nie wspominam bo to odzielna historia (huragan nie soft) A i druga sprawa to Google powinien mimo wszystko bardziej się przyłorzyc do honeycombe bo na pewno można z niego znacznie wiecej wycisnąć, oraz powinien zdecydowanie zaostrzyc warunki i kryteria publikacji alplikacji w markecie. Lepiej chyba mieć mniej aplikacji a dobrych niż dużo byle jakich. No chyba że Google za wszelka cenę chce gonić w cyferkach AppStore, ale chyba to nie tedy droga.

 • ZEB

  Reklamówka wygląda znakomicie – trzeba przyznać.
  Ja jestem ciekaw tylko trzech spraw:
  1. Ile czasu tablet będzie pracował z włączonym 3G.
  2. Jaka będzie cena w Polsce bez abonamentu operatora.
  3. Jaka jest stabilność działania nowej wersji Androida (z moim SGS rozstałem się właśnie ze względu na bardzo krótki czas pracy na baterii oraz brak stabilności działania androida).

  Pozdrawiam
  PS. Wie może ktoś kiedy ma być dostępny w Polsce ?

  • Bartek Szymański

   Kiedy? Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona