Siedem nowych świetnych gier w Xbox Game Pass na PC

Co miesiąc Xbox poszerza swoją bogatą ofertę gier dostępną w ramach płatnego abonamentu Xbox Game Pass. W październiku wybór padł na 7 gier z przeróżnych gatunków, tak więc każdy gracz powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Xbox Game Pass to usługa Microsoftu na ponad 100 gier, do których mamy dostęp po opłaceniu abonamentu. Początkowo była dostępna jedynie dla posiadaczy konsoli Xbox One, jednak od niedawna mogą z niej korzystać również gracze PC. Microsoft często obniża cenę abonamentu, by przyciągnąć uwagę nowych graczy, jednak nawet w swojej podstawowej cenie Xbox Game Pass prezentuje się bardzo opłacalnie. Lista gier z każdym miesiącem się rozszerza, ale już teraz możemy w niej znaleźć takie perełki jak Gears 5, Dead Cells, Kingdom Come: Deliverance, Devil May Cry 5, Metro Exodus czy Moonlighter. Istnieje również rozszerzona wersja abonamentu — Xbox Game Pass Unlimited, nieco droższa, ale oferująca w swojej cenie również Xbox Live Gold. Aktualną cenę Xbox Game Pass znajdziecie pod tym linkiem.

Reklama

Poniżej gry które dołączyły w tym miesiącu do Xbox Game Pass:

  • F1 2018
  • Lonely Mountains Downhill
  • Minit
  • The Outer Worlds
  • Saints Row IV: Re-Elected
  • State of Mind
  • Stellaris

Znamy listę ponad 100 gier, które trafią do usługi Xbox Game Pass PC!

Najbardziej cieszy dołączenie do usługi gry The Outer Worlds, nowego dzieła utalentowanego studia Obsidian Entertainment, które swoją premierę ma za nieco ponad 2 tygodnie – 25 października 2019 roku. Zaskakującym jest, że Microsoft dodaje tak duże i nowe tytuły do swojej usługi w tak szybkim tempie. Żeby jednak nie było zbyt słodko, Microsoft poinformował o tym, że z Xbox Game Pass zniknie Sinner: Sacrifice for Redemption.

Symulator zarządzania miastem na Marsie za darmo w Epic Games Store

A czy Wy korzystacie z usługi Xbox Game Pass?

Źródło: xbox.com