Symulator zarządzania miastem na Marsie za darmo w Epic Games Store

Jeśli po ostatniej darmowej grze Epica macie ochotę na coś bardziej kolorowego to… zostaliście wysłuchani. W tym tygodniu wybór padł na grę, w której akcja dzieje się na czerwonej planecie — możecie więc liczyć na kosmicznie dobrą zabawę.

Koniec tych sucharów — pora na konkrety. Surviving Mars to strategia ekonomiczna ze „szczyptą” survivalu od twórców Tropico — a więc doświadczonego w gatunku zespołu. W grze jak nietrudno domyślić się po tytule, staramy się rozwinąć kolonie na Marsie. Jest to podane w formie city-buildera z dość wyśrubowanym, aczkolwiek satysfakcjonującym poziomem trudności. Produkcja ta zdobyła wysokie oceny od recenzentów, a na platformie Steam może się pochwalić 76% pozytywnych recenzji graczy. Dodatkowo Surviving Mars charakteryzuje się bardzo ładną i oryginalną oprawą graficzną.

Reklama

Do gry wydano szereg dodatków, do kupienia osobno – Epic Games Store rozdaje tylko podstawową wersję gry.

Minimalne wymagania Surviving Mars prezentują się następująco:

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy (64-bitowy)
  • Procesor: Intel i3 czwartej generacji lub równoważny
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: HD 4600 / Geforce 620 / Radeon 6450 lub równoważne z 1 GB pamięci Video RAM
  • Wolne miejsce na dysku: 6 GB

Surviving Mars jest dostępny na komputerach z Windowsem i sprzętach z macOS, dodatkowo gra oferuje polską wersję językową.

Surviving Mars możecie pobrać ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio z aplikacji sklepu.

Gdy Surviving Mars zniknie 17 października z darmowej oferty Epic Games Store, to udostępniona zostanie kolejna darmowa gra, o czym naturalnie nie omieszkamy Was poinformować.

Call of Duty: WW2 w listopadowym Humble Monthly

Źródło: Epic Games Store